Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Nu mai am incredere in mine.


Recommended Posts

  • Răspunsuri 94
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

blue_starr, handicapul tau (cum il numesti) este vizibil?  La 3 mm mi se pare ca nu ar trebui sa fie vizibil. Eu am un picior mai scurt cu 2.5 cm si nu se vede absolut deloc.  Din afara nu stie nimeni. 

 

IN scoala nu am avut voie sa fac sport niciodata pentru ca aveam probleme cu inima, piciorul mai scurt abea in adolescenta mi l-au descoperit.  Mai tarziu am avut un accident grav de masina care mi-a deformat laba piciorului, si familia mea se vaita ca nu ma ia nimeni cu toate problemele mele.  Ce prostie!  Am fost o optimista, si n-am dus lipsa de admiratori si cereri in casatorie.  Da, exteriorul conteaza, dar numai pentru unii, crede-ma.  Sunt oameni care stiu sa aprecieze ce e in interior.  Tie ti-ar place sa ai un sot frumos de pica si care te abuzeaza?   

 

Si astazi, la 40 de ani, maritata, cu o familie minunata, cineva din familie imi zice: zi merci ca te-a luat asa cu picioarele astea.  Eh, ca sa vezi ce oameni! 

 

Nu lasa lumea sa dicteze cine esti si ce vei deveni.  Dumnezeu are un plan pentru viata ta, EL crede ca esti minunata, si asta conteaza cel mai mult. Si esti minunata. Ai daruri, talente pe care altii nu le au.  Ai pastrat un copil pe care alta femei l-ar fi avortat, si Dumnezeu te rasplateste dandu-ti mangaiere si dragoste prin  copil. 

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

blue_starr, handicapul tau (cum il numesti) este vizibil?  La 3 mm mi se pare ca nu ar trebui sa fie vizibil. Eu am un picior mai scurt cu 2.5 cm si nu se vede absolut deloc.  Din afara nu stie nimeni. 

 

IN scoala nu am avut voie sa fac sport niciodata pentru ca aveam probleme cu inima, piciorul mai scurt abea in adolescenta mi l-au descoperit.  Mai tarziu am avut un accident grav de masina care mi-a deformat laba piciorului, si familia mea se vaita ca nu ma ia nimeni cu toate problemele mele.  Ce prostie!  Am fost o optimista, si n-am dus lipsa de admiratori si cereri in casatorie.  Da, exteriorul conteaza, dar numai pentru unii, crede-ma.  Sunt oameni care stiu sa aprecieze ce e in interior.  Tie ti-ar place sa ai un sot frumos de pica si care te abuzeaza?   

 

Si astazi, la 40 de ani, maritata, cu o familie minunata, cineva din familie imi zice: zi merci ca te-a luat asa cu picioarele astea.  Eh, ca sa vezi ce oameni! 

 

Nu lasa lumea sa dicteze cine esti si ce vei deveni.  Dumnezeu are un plan pentru viata ta, EL crede ca esti minunata, si asta conteaza cel mai mult. Si esti minunata. Ai daruri, talente pe care altii nu le au.  Ai pastrat un copil pe care alta femei l-ar fi avortat, si Dumnezeu te rasplateste dandu-ti mangaiere si dragoste prin  copil. 

 

 

 

Nu e prea vizibil doar cand mi-e obosit piciorul ma doare gamba si nu pot pasi normal in sau cand cumpar pantofi mereu unul mie mai mare si unul mai mic desii au acelasi numar ambele.

Si nu imi trebuie barbat frumos de fapt nu imi trebuie nici un fel de barbat de ce sa ma leg la cap daca nu ma doare?

Oricum Sandra deocamdata nu pune intrebari si cand o sa le puna o sa ii explic situatia, da nu am de gand sa ii aduc un tata vitreg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...