Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mi se destrama casnicia...


Recommended Posts

Ruf mama,in nici un caz nu in padure......crede-ma.

 

Rall,nu ai dreptate....si o spun din experienta..eu am fost rea,rea de gura,bataioasa i aveam o parere destul de..sa zice,m imatura....pana nu am devenit mama,pana nu am luat contact cu acel sentiment special,nu am inteles)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Sigur ca sunt si exceptii, dar exceptiile sunt una, majoritatea e alta.

 Deja cand spui ca exista si exceptii, lucrurile incep sa fie puse la indoiala. Iar majoritatea aia nu sta nimeni s-o masoare.

Important este ca se poate. Un copil poate fi conceput fara un tata, doar cu ceva "samanta "prelevata (si asta in curs de rezolvare...nu o sa mai trebuiasca nici asta), dupa cum acel copil n-are musai nevoie de mama sa-l alapteze si sa-l creasca.

De ce?

Nu stiu. Cine stie?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nimic din ce am scris nu imi apartine, sunt exact cum ai spus si tu prejudecati si este doar ceea ce reiese de pe aici. Sunt constatari si acestea "nechinuite"  [:)]

 

 

Eu si Andacos si cred ca si alte participante la discutie am spus ca se omite din discutie amanuntul deloc de neglijat ca cei doi nu se inteleg asupra unui aspect si tu ii ai concluzionat ca evitam cu gratie sa-ti dam dreptate. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu si Andacos si cred ca si alte participante la discutie am spus ca se omite din discutie amanuntul deloc de neglijat ca cei doi nu se inteleg asupra unui aspect si tu ii ai concluzionat ca evitam cu gratie sa-ti dam dreptate. [:-)))]

Nope.... eu discut in principiu asa cum reiese principial din discutii. Poate(fara prea mare efort zic eu) se poate constata la o simpla lecturare ca am discutat generic de barbat&femeie in cadrul unei casnicii nu de cazul particular  dupa cum s-ar parea ca pricepi tu( si nu mai stiu cine inca...) [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si asa incepu' rezbelul .... [:)]

Ba nu...io-s tare bine dispusa......in loc de gospodarie mersei si imi facui manichiura....ba s la sala...acum ma chinui sa-mi conving jumatatea sa faca el mancarea.....nu-mi iese..ca de barbatii nu-s multicalificati... [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

 

Dar Nikol?Oare ce mai face?Saraca cred ca o inteleg.....de fapt o inteleg si ii inteleg sentimentele.Dar barbatii......sunt o specie tare ciudata.

 

Nu generalizez ca mi-o fur de la Marius si Rufus.....da` majoritatea barbatilor nu stiu cum sa faca si ce sa faca.....

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu...io-s tare bine dispusa......in loc de gospodarie mersei si imi facui manichiura....ba s la sala...acum ma chinui sa-mi conving jumatatea sa faca el mancarea.....nu-mi iese..ca de barbatii nu-s multicalificati... [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

Uite vezi, de aia ne-ar trebui mai multi, pe care eventual sa-i si intretinem :)

 

ca tot se purta (si se mai poarta) modelul asta prin lume, din sensul celalalt evident...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu...io-s tare bine dispusa......in loc de gospodarie mersei si imi facui manichiura....ba s la sala...acum ma chinui sa-mi conving jumatatea sa faca el mancarea.....nu-mi iese..ca de barbatii nu-s multicalificati... [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

 

 

 

Dar Nikol?Oare ce mai face?Saraca cred ca o inteleg.....de fapt o inteleg si ii inteleg sentimentele.Dar barbatii......sunt o specie tare ciudata.

 

Nu generalizez ca mi-o fur de la Marius si Rufus.....da` majoritatea barbatilor nu stiu cum sa faca si ce sa faca.....

Mda...probabil de aceea cei mai buni bucatari sunt..... barbati [bib]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...