Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

mi se destrama casnicia...


Recommended Posts

1. Pai cum altfel ar putea sa fie experienta ta de viata decat subiectiva? 

2. Tu trebuie sa cobori din turn, asta tot vreau sa-ti spun, dar esti cam sus si nu mai auzi.

 

[flo2]  Discutam si noi in principiu, nici urma de razbel, nu am rabdarea necesara sa ma razboiesc cu Marius, recunosc.

1. Tu si Nostradamus...   Dar de unde stii care este experienta mea de viata atata timp cat nu ai trait nici o secunda macar prin apropierea mea sau a familiei mele?  Dooooinnnng ..... [alcool]

2. Asa... deci incet, incet vedem care este durerea ta defapt. [:)] 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 206
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mu ha ha.....dincolo de toate nu e normal ca un barbat sa stea acasa si nevasta sa-l intretina.

 

Amandoi trebuie sa munceasca.Asta clar.

Sau ca sa mergem pe principii de egalitate, sa parafrazam, "aproximativ", ca asa sunt azi ..... raaauu .... spre marea suparare a posesoarelor centrelor adevarului...

 

"dincolo de toate nu e normal ca o femeie sa stea acasa si sotul  sa-o intretina....."

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

1. Tu si Nostradamus...   Dar de unde stii care este experienta mea de viata atata timp cat nu ai trait nici o secunda macar prin apropierea mea sau a familiei mele?  Dooooinnnng ..... [alcool]

2. Asa... deci incet, incet vedem care este durerea ta defapt. [:)] 

[:D]  da, vedem, cine? Iar vorbesti despre tine la persoana intai plural?

  Afost interesant, mi s-au confirmat si mie niste lucruri, works both ways, baby! [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:D]  da, vedem, cine? Iar vorbesti despre tine la persoana intai plural?

  Afost interesant, mi s-au confirmat si mie niste lucruri, works both ways, baby! [pk]

A vorbi la persoana I-a plural (si in cazul de fata) reprezinta una din modalitatile uzitate prin care o persoana isi exprima propriile opinii in raport cu el insusi.

In egala masura atunci cand o persoana nu are argumente una din metode este cea a deviatiei de la subiect prin efectul macazului. Cazul tau de exemplu cand in mod repetat incerci sa deviezi subiectul de la linie. Got it?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...