Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (77)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

oxxy,ma bucur ca operatia s-a terminat,ca sunteti acasa si va doresc multa sanatate,mii de pupici pentru piticelul luptator,va avea un caracter f puternic.

Tie,multe bucurii de la ei,de uitat trauma n-o vei uita niciodata,doar ca vazandu-i asa scumpi si cat de frumos cresc se mai estompeaza din tot ce-a fost.

 

ce ati mai facut?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxxy, sanatate multa si refacere rapida puiutului! [pup]

Tie iti doresc sa nu mai ai astfel de experiente cu niciunul din copii. [flo2]

 

Bubu, noi suntem ok , dar busy cu de toate pe acasa. Ii pregatim camera mamei pe cand va veni (inceputul lui martie). Eu azi am si calcat si gatit, in afara de ingrijitul pisoilor. Ma tin in continuare de dieta mea. Ultima data cand urcasem pe cantar aveam -7kg, dupa 5 saptamani de dieta.

Ce iti face burtica?

 

In alta ordine de idei, ieri mi-a disparut geanta bebelusilor in supermarket. Era prinsa de carucior si, daca initial credeam ca a cazut cumva, acum sunt aproape convinsa ca a furat-o careva. Asta pentru ca cei de la supermarket nu au gasit-o, nici dupa indelungi cautari. Norocul meu ca nu erau lucruri valoroase in ea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danyce,ce treaba...credeam ca numai aici se fura prin magazine.

Felicitari pentru ambitie,7 kg sunt f mult,bravo!

incepi munca din martie si vine bunica sa stea cu kinderii sau vine doar in vizita?

 

Monik,te astept maine cu vesti.

 

Rlk,Jaguar,voi?

 

Lilu,Daniela?

 

Iulia cred ca sunteti deja acasa pe super baricade,abia astept sa te refaci si sa va intrati in ritm ca sa ne povestesti cum sunt gemenii.

 

Pupici

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare fetelor!!!

 

Suntem acasa, ieri am venit si vroiam sa pup pragul:).

 

In 12 februarie, dupa mare chin si efort si durere si.....(daca am avut parte de o alta nastere am cu ce compara ) au venit pe lume prin cezariana cei mai super copii, mincaciosi, cuminti si cel mai important sanatosi! Matei 3250 gr, 51 cm si Maia 3155 gr, 50 cm.

Revin cu marea poveste!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Felicitari Iuliaaaaaa!!!!! Wowww ce greutati frumoaseeeee!!! sa va traiasca copilasii si sa fiti sanatosi cu totii!!! [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]

sincer, nu credeam ca pot ajunge si gemeneii la 3 kg la nastere, soo super mamica ai facut o treaba extraordinara!!!!!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salutam pe toate [flo2]

Noi suntem binisor, am cam avut ceva treaba zilele astea, iar ultimele 2 zile ne-am sarbatorit si petrecut cu prietenii!! implinirea unor ani importanti si a unei varste frumoase  pt mami [clo]

In rest cu contractii si acum cele de noapte sunt mai dureroase..vedem ce ne mai spune dr...

Surprinzator, fierul nu ne creeaza probleme de constipatie, asta veste bunaa daa:-)

Am trecut cu bine si de testul de toleranta la glucoza, sau glicemie provocata, nu avem probleme de diabet gestational!

 

Oxyy, ma bucur ca ati trecut cu bine peste acest hop.. Doamne ajuta sa nu mai ajungeti prin spitale si puiutii sa creasca frumos! [flo2]

 

Pupici tuturor si o duminica faina! [:)]

Cine urmeazaaa?! [biz]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...