Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (77)


Recommended Posts

hai Ginger,daca tu atunci ce sa zic de mine...

Avem copilasii mai mari ,dar noi tot tinere suntem,pe mine la vara ma intrec la inaltime 2 si tare mi-e ca voi ajunge sora lor mai mica prin parc care impinge la carucior.Mi-s multumita ca am ajuns in etapa asta,am mult de muncit inca,f mult,sunt copii linistiti,f apreciati in societate si ca orice mama uiti repede prin ce-ai trecut pana la rezultatele finale.

acum sunt la maxim cu noile minuni,sunt tare echilibrata de cand va am,pentru ca stiu ca e mare lucru sa ai cu cine dezbate o prb care te macina,de multe ori teama femeilor apare de la lipsa de informare la timp si gresita impresie ca numai ele trec prin o anumita situatie.

 

Jaguar,sa va fie de bine ca stati bine la parametrii,la tine misca?

Si a mea domnisoara mai mare ma ajunge imediat desi are doar 9 ani. Deja imi ajunge la nas. Peste un an e sigur cat mine daca are acelasi ritm de crestere.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

    hellou si de la baba [:)] sau ma intrece cineva?

Monica,mie la 12 s.mi-a zis ca sunt pereche si asa au ramas,daca are un ecograf bun eu zic ca s-a vazut bine. [flo2]

Jaguar [pup] e bine ca nu ai luat nimic in greutate(eu am cam profitat pana in 20 s.am luat 7 kile,credeam ca trebuie sa mananc mult [colegi],apoi mi-am revenit si am inceput sa fiu mai atenta,iar acum nu prea mai imi e foame)ceea ce vreau sa-ti zic e ca ''stiu'' 2 tipe pe un forum in Franta care la 33-34s au doar 3 respectiv 5kg.in plus si totul e super bine,deci fiecare cum poate [:D]

Bubu,sa-ti traiasca comorile,ce mari sunt,o sa ai la ajutoare.....Daca vrei pune-ti si tu o semnatura cu varsta sarcinii,ca unii e mai batrani si nu mai tin minte [;)]

 

Si sa va zic si vestile bune:maimutelele mele astazi au in jur de 1800 gr.fiecare,baiatul intors cu caputul in jos iar fetita transversal cu popoul in stern si piciorusele in ficatul meu.Lichidul in regula,de placenta nu mi-a zis nimic,iar colul nu l-a mai putut vedea din cauza caputului si mie eco vaginal pt.al masura nu mi-a facut niciodata.Deci cu voia lui Dumnezeu sper sa fie bine,sa mai rezistam 3-4 saptamani macar.

 

va pup pe toate,week-end frumos

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor nu stiu daca fac bine sau nu,dar tocmai am vazut mesajul pe fb,a nascut  ANAASTA,are 2 fetite maricele de 1600 gr, sunt sanatoase,respira singure,insa trebuie sa stea cu mascuta .Haideti sa o felicitam si sa spunem o rugaciune pt.printesele ei,sa le dea Dumnezeu sanatate si sa creasca mari si frumoase ca mama lor,o fata deosebita.

 

BRAVO MAMI ANA [flor] [deziuata] [deziuata] [deziuata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutareee [clo]

Danielaaa multumim de vesteee!!!!!

Mami Ana felicitari!!!! [deziuata]  [deziuata]  [deziuata]  [colegi]  [colegi]  [bis]  [bis]  [bis]  [bis]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]  [artif]

Sa va traisca micutele! sa fie sanatoase si sa va bucure toata viata!!!!

Recuperare usoara ptr mami si laptic mult pt fetite! Sa ajungeti cat mai repejor acasa!!

Ma rog ptr voi sa fie totul bine si sa treceti cu brio peste toate!

Am avut eu o presimtire...si uite-o [:)]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Daniele, revin la tine [il]

ce greutati frumoase aveti si voi!! ma bucur ca inca ai putere sa rezisti! sa faca bine si dolofanii sa stea acolo la inghesuiala,k e cel mai bine ptr ei [clo]

Cu alimentatul, hmm eu nu prea am pofta de mancare si chiar de fortat nu am de gand...imi spun multi sa mananc bineee:-))  ee eu manc cat am nevoie..

 

Danyceee superbe minunile taleeee!!! sa va traiasca!! gemenutii sunt dulci taree [clo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Uauu...mie mereu imi vine sa rad cand au venit la noi in tara niste olandezi ,o formatie rock, si au ramas gu gura cascata cand au vazut caii si carutza pe strada in oras  [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Ai mei colegi stiau exact de astfel de imagini, de exemplu, drept pentru care au ramas socati de cat de moderna li s-a parut Romania. [:)]

Cred ca se asteptau sa vada carute si cocioabe.

 

Firma unde lucrez are si filiala la Ploiesti, iar colegii au mers sa ajute la implementarea unor proiecte. Va dati seama de proportia socului cand au ajuns la Mall in Bucuresti.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...