Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (77)


Recommended Posts

Merci fetelor! Sunt tare mandra de toate cele trei minuni.

Pe cavaleri i-am masurat si cantarit ieri seara. Edward are 6670g si 61cm, iar Patrick are 6600g si 60cm la 3 luni si 8 zile. La nastere au avut 2925g si 47cm (Patrick) si 2715g si 46,5cm (Edward) , ei fiind nascuti la 35 saptamani si 3 zile.Dupa cum vedeti, au crescut mult si s-au inversat rolurile. Eu de la inceput am zis ca va fi Edward mai mare. Are piciorusele doarte mari.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Proaspetei mamici ii dorim refacere rapida,fetitelor sa ia repede in greutate,sigur vine mosu' cu 500 g pentru fiecare,sa fie sanatoase si sa se bucure de familie si viata!

Asteptam vesti.

 

Danyce,ce minuni ai tu...m-au topit,superbi si bb si surioara,cred ca esti ultra fericita.

Si tie multa putere de munca sa le faci fata.

 

Fetelor cum va descurcati cu frigul de afara/

Si e abia inceputul...

Maine e sarbatoare,sa traiasca toti sarbatoritii zilei!

Asteptam poze cu minunile la dublu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Du-l pe la Certeze si Negresti daca apuci...ce casoaie si viloaie au de-ti pica plombele...

Pe acolo am fost de nenumarate ori...Noua opulenta de acolo ni se pare chiar putin de prost gust..Stau vilele goale ca populatia e la munca in alte parti [:)] .

 

Eu fug imediat cu pisoii sa o iau pe Alma de la scoala.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani fetele de Sf Andrei! Sa aveti o zi superba!

Noi am lipsit deoarece am avut probleme. Marti dupa-amiaza dupa ce am venit de la serviciu ma durea burtica destul de rau si ne-am trezit cu sangerari. Am fost internata in spital 3 zile si am primit coctailuri de hemostatice, nospa si scobutil. Suntem bine acum, dar am avut cele mai mari emotii pana am vazut inimioarele. Totul s-a intamplat datorita efortului prea mare la serviciu: statul mai bine de 8 ore in contrinuu pe scaun a format o presiune prea mare asupra abdomenului inferior, ceea ce a dus la dureri si in final la sangerari.

Important este ca acum suntem bine, dar doctorul ne-a interzis sa mai mergem la serviicu. Mi-a explicat ca daca vreau sa ajung cu bine cat mai aproape de termen trebuie sa stau la pat. asa ca de marti stam....

Va pup pe toate!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor zileu!

Rlk,imi pare rau de ce-ai patit,ma bucur ca ei sunt bine,da statul excesiv pe scaun sau in picioare e f problematic,cred ca ai trecut prin mari emotii.Cat vei sta in concediu?

E si frig afara si asta e un factor,plus efortul,au dus la prb.

Sa ne spui cum te mai simti.

Si eu m-am ingreunat si nu mai pot face aproape mare lucru,nu mai imi este rau aproape deloc,doar ca simt o oboseala constanta si care nu-mi permite mai nimic.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...