Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (77)


Recommended Posts

Daniela, Lara e foarte bine. S-a facut o mancacioasa de cand cu diversificarea. La ea a prins imediat si foarte bine. E drept ca si tratamentul pe care i l-am administrat a fost bun, ca acum papa si lapte si mancare, cam orice ii dau. Mai incet s-a obisnuit Albert cu diversificarea, nu prea a papat la inceput, dar acum papa si el. Sunt foarte multumita acum de cum mananca. Sper sa ii tina.  [:)]

Am luat si cadourile, cea mai mare parte din ele... Cam pe fuga, ca nu am avut timp sa caut sau de pe net, dar sunt ok, abia astept sa le ofer  [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ginger,La multi ani!!!

Sa-ti traiasca ingerasii,sa fie sanatosi,fericiti si o party pe cinste!!!

Cu siguranta ca ai multe emotii la ceas aniversar.

Tie felicitari ca ai fost o luptatoare in a-i aduce pe lume,o mama buna de la A la infinit.

 

Danyce,vacanta frumoasa,vreme buna pentru calatorie si toate cele bune.

 

Pupicei pentru toti bbii si mamicile lor.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Bubu [pup]

Acum fac aluatul de pizza(adik masina il framanta) ,torta e gata si fac pateurile.Restu-s pregatite.

Am dus la scoala dimineata sucuri in brik de 200 ml,brioshe ,chupa-chupa si ursuletzi dulci Haribo sa imparta la toti copii din clasa.Asa erau de fericiti ,mance-i mama [il]

Mai lipseste frisca da' o pun numai cand servesc:tort de ciocolata glazurat , cu cioco alba pe de-asupra si urmeaza frisca.Nu-i ca cel comandat de aspectuos dar e 100% mai bun [biz]

post-125281-0-48446000-1386930597.jpg

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Super tortuletu. Ginger. Cu siguranta e mai gustos ca cel cumparat.

Sa-ti creasca mari si sanatosi copilasii! La multi ani si o copilarie minunata le doresc.

 

Bubu, merci de urari! Mai am cateva zile pana la plecare. Pe 18 decolam. Weekendul asta spal si calc tot ce imi trebuie din ce e pus la spalat. Luni le pregatesc bagajul copiilor, iar marti dimineata pe al nostru ca marti dupa-masa e party de ziua socrellei. Socrul meu ne va duce la aeroport sa ne si ajute la carat bagaje, iar in Cluj ne asteapta 2 masini sa ne deplasam de la aerport la fratele meu cu tot cu bagaje. Joia viitoare plecam la Sighet cu trenul.

Check list-ul meu cu ce am neaparat de luat a depasit deja o pagina [:)] A4..In fiecare adaug ceva si salvez fisierul pe desktop.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

TUSFERI,ma bucur ca nu mai aveti probleme,tare mult v-ati mai chinuit cu mancarea si tu si biata Lara,imi era asa mila cand povesteai cum se chinuie

GINGER,sa-ti traiasca prichindeii,sa va bucure multi,multi ani de acum inainte ,nu pot sa pun baloane,flori,pupici.....

DANYCE,spor la treburi si drum bun,sa te gandesti si la noi,la Ginger,Jaguar si la mine,care ne-am dori sa papam ceva sorici si carnati buni...

JAGUAR,unde esti,nu ne zici ce ai vazut la eco,fetite,baietei,sau si,si?.Hai ca sunt curioasa.

Bubu fetelor,va pup,mai dati cate un semn.

 

cred ca OXXY a nascut si nu mai are timp sa intre,OMG are(avea) cu o saptamana mai mult decat mine,se apropie momentul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multzam fain la toatepentru urari [flo2] Noi pe-aicea am devorat ce se putea, restul am pus la pachet sa le duca .Duminica avem iar la noi nasii  cu familia (vreo 7 ) , un cuplu de prieteni cu copilul+ socrella, in total cam 15 guri...asha ca maine reincep hei-rup la frecus si bucatarit [batcap]

Fetele, noi, astea mai "cu vechime" va tinem pumnii sa reusiti sa-i tineti in burtica cat mai mult !

[pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danyce- drum bun si sa va distrati mult .Sper sa prindeti zile frumoase cu zapada si sa aveti multi colindatori la casa.

Ce nostalgie am de Craciunurile de demult ...parca simt mirosul haioselor facute de bunica ,carnatii si caltabosii fripti ,vinul cald cu scortisoara....offf.

Anul viitor vom face tot cei posibil sa mergem si noi ,am decis ca in vara sa punem centrala la casa sa avem caldura .Ne dorim sa cumparam un porc sa-l taiem inaintea Craciunului ,sa facem carnatzi si catabosi,slanina si sunca afumata si coaste fripte si conservate in unsoare...de 12 ani tot asta vrem si inca n-am apucat ...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Petrcere frumoasa in familie,super tortul si mai ales tot ce simbolizeaza cifra 6,ani de fericire si de mari sacrificii.

 

fetele,vai ce pofte am de d'astea traditionale,culmea m-au gasit acum,ca vreo 3 ani nici n-am mancat porc.

 

deja se mareste colectivul de bbi,ce frumos...

 

oxy in cat era?

 

Danyce,esti organizata nu gluma,nu-s in stare de lista niciodata,ori pun prea multe,ori prea putine;sa aveti parte de un concediu de neuitat,in avion,ii tineti in brate sau fiecare pe scaun?

 

 

noi am miscat serios acum 2 zile,mie nu mai imi e rau deloc,am prb la somn ca nu-mi gasesc locul,burtica tot creste si imi pare ca-s in aproape 6 luni dupa standardele unei sarcini unice,merg la eco inainte de sarbatori si probabil undeva pe 10 ian.

 

va pup

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...