Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (77)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

bine ati venit COR si ALICE,sarcini usoare si la termen va doresc,si ca sfat de bun venit,dormiti fetelor cat puteti,oricum spre sfr.sarcinii nu o sa mai puteti deci bagati mare acum ca o sa duceti dorul,as da orice pentru o noapte dormita [soricel],a se intelege ca nu ma plang,sunt doar fericita cum se obisnuieste a zice aici

 

Danyce,eu sunt in club dar nu am scris niciodata,e prea mare agitatie pt.mine,dar mai citesc si sunt chestii utile de cele mai multe ori,daca vrei o sa-ti trimit invitatie sa ne imprietenim si cu fetele care mai scriu acolo,sa ne si vedem,ce ziceti?

 

Apropo de patuturi,eu am luat 2 marimi normale,unul l-am pus la noi in dormitor si acolo dorm bebeii despartiti de un rulou facut dint-un prosop mare,deocamdata nu par sa se deranjeze unul pe altul,dorm bine.Nu imi pare rau ca l-am pus acolo pt. ca si asa ma trezesc de n`spe mii de ori ,daca mai trebuia sa merg si la ei in camera [fal].O sa ii tinem cu noi cateva luni,dupa care o sa ii mutam in camera lor si in patutul lor fiecare.A.... si dormim cu usa deschisa la dormitor,deci nu asfixiem puii,avem aer destul.

 

cand se fac botezurile,cred ca doar duminica nu si sambata,nu-i asa?

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Prima varianta pt tine ca tu vrei unul langa altul.Altfer as zice niciunul [:)] . Vezi ce rea sunt? [:-)))]

De ar fi sa-mi iau din nou carucior, eu tot pt al meu as opta pt ca incap peste tot in magazine si pot trece usor pe la casa. Mie imi e ff util.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...