Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Mamici si viitoare mamici de gemeni&tripleti (77)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 1k
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bea,m-ar fi tentat recoltarea de celule stem,la ce inginerie tisulara aplicata avem,mi-e sa nu fie detinute degeaba,doar in speranta unei evolutii genetice exponentiale.

 

Lilu,felicitari pentru cantitate,atat le dadeam eu la 2 luni,inseamna ca au un somnic bun dupa asa masa copioasa.

 

Iulia,tinem pumnii...mai e f putin.

 

Burtici,vi s-a intamplat sa aveti impresia ca un bb e mai activ decat altul,asta in cazul in care stiati pozitia fiecaruia?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!

 

Motatele stau si ele la caldut!!!!!

 

Noi am ajuns f bine la termenul propus,sa vedeti cu cita placere am schimbat astazi semnatura [il]  [il]  [il] binishor ma simt,cu contractii scurte,dupa mine inca 2-3 zile m-ai stau,miine oricum mergem la dl dr,sa ne vada.....eu am decis sa nasc la stat,tot din cauza dr,dar o sa am salon vip unde poti sta cu sotul sau oricine altcineva, contra plata evident,au reanimare,prematuri,tot de ce este nevoie.Maternitatea e dupa reparatie capitala.Si daca am ajuns la asa termen chiar nu ma deranjeaza unde o sa nasc,important cu cine....tot cu el am nascut si prima data si a fost f bine.....

 

Scriu si nu imi vine sa cred ca am ajuns in sfirsit la momentul X......foarte greu am dus sarcina aceasta.....cite odata am impresia ca nu 9 luni dar 2 ani......dar asa a fost sa fie,important ca sunt bine ,bebe ok si a ramas ultima etapa......

 

 Va imbratisez cu drag si va doresc la toate burticile sa ajungeti la termenul dorit (macar al meu) cu sanatate,si multa putere si rabdare la toate mamicile de gemeni!

POOP!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...