Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Cedez bona pentru maxim 6 luni in orice zona intre Dristor si Victoriei


Recommended Posts

Buna ziua!

 

Se apropie momentul nasterii celei de-a doua fetite a familiei (multumim, multumim!), iar eu voi ramane acasa pentru maxim 6 luni, timp in care nu pot chema si bona, in primul rand nu s-ar justifica si in al doilea rand, veniturile familiei fiind reduse, nu cred ca am putea s-o platim. I-am promis ca incercam sa ii gasim o alta familie pentru perioada in care nu va veni la noi, in masura in care gasim pe cineva care sa se plieze pe situatie, n-am vrea sa incurcam pe nimeni.

Astfel incat, cine are nevoie pentru o perioada scurta de o bona (poate inainte de a merge bebe la gradi), va rog sa ma contactati. Ana, fetita mea, este foarte incantata de ea, rade cand o vede, fuge la ea, bate din palme (pentru mine ea a fost mereu primul indicator in relatia cu bona), sta la imbratisat mai mult decat la mine :) Este foarte grijulie cu cea mica si mi-a placut foarte mult ca a respectat ceea ce i-am zis sa faca in cresterea Anei, nu a avut "initiative" :)

Cu orice alte informatii va stau la dispozitie, adresa mea de mail e misandra la gmail, sau in PM (sper ca e activat).

Multumesc!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 0
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Cei mai activi membri în acest subiect

Zile populare

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...