Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Săpun lichid sau săpun solid?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 24
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Noi avem de toate felurile pt toate gusturile, cred ca daca nu intrebati nici nu realizam cate feluri am in casa [:)]

 

La baia copilului avem un dozator cu sapun lichid cu senzor (Detol), dezavantajul e ca daca uit de senzor ma sapuneste cand curat in jurul lui [:)]; mai avem un dozator cu spuma (Gerovital), e foarte simpatic, imi place spuma aia de sapun, eu personal o prefer tuturor celorlalte, dar ma contrariaza ca pe unde pica din spuma aia ramane o urma verde albastruie pe lavoar de stau si ma intreb ce substante baga prin ea, desi uitandu-ma la ingrediente e destul de curatel. L-am luat pe asta tocmai pt ca e antibacterian pt piele sensibila intrucat copilul mai face alergie la diverse cosmetice.

 

In baia adultilor avem si sapun lichid si sapun solid, Dove, pentru ca nu usuca pielea ca altele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu mi-am luat sapuniera cu sistem de prindere tip ventuza, din ikea, in ideea sa nu mai tin sapuniera pe chiuveta, dar nici sa-mi gauresc faianta nou-nouta. sapuniera e din plastic alb, banala, simpla.

cam toate sapunurile lichide antibacteriene au acea nuanta verde-albastruie. chiar si gelul antibacterian are mici particule verzi-albastrui in el.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...