Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 497
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Suntem de ieri pe atb tot mai apare un 38 pe seara dar nu i-am dat nimic, i-am dat un pic de ergyphilus pt flora azi un kk mai moale cred de la atb asa ca i -am bagat un biberon de lapte contra diareei preventiv, usor usor sper sa-si revina.

 

Si noi avem caputul turtit pe stanga, il pun cand pot pe partea cealalta si il blochez cu o pernita la inceput era ok ca nu prea avea forta dar acum se misca si l-am gasit cu nasul in perna dar nu ma stresez cand va sta singur in fund si nu va mai sta asa mult pe spate isi capata forma care trebuie

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, vreau sa vand wrap-ul, deoarece am deja Manduca ( nu o folosim inca, e cam mare dupa parerea mea, nu se asaza bine sub genunchii lui bebe, poate mai incolo) si voi primi de la cineva un marsupi plus, asa ca am cam multe...Il dau cu 90 RON ( a costat 150). Dupa parea mea wrap-ul se leaga mai usor decat slingul ( am avut si d-ala) si e mai versatil - poti sa il folosesti pana face bebe doi-trei ani. Dar eu pt doi-trei ani voi avea manduca, iar pt acum marsupi ( marsupi e pana la 10-12 kg).

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am devenit paranoia cred: ma plângeam ca nu doarme bebe si ce credeți! ? A dormit toata noaptea, a papat in somn si... Azi a dormit mai toata ziua si nu a papat ca de obicei... În rest, in putinul timp cat a fost treaz s. a jucat și a fost vesel. Ce parere aveti, o iau razna?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...