Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 497
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Pisica, Ralu, merci!:*

 

Ralu, cum stai cu pregatirile de botez?:)

 

Maddie, am vazut pozele de pe FB...si tu si minunea ta sunteti extraordinar de frumosi! Si mi-a placut mult outfitul puiului. Poti sa imi spui de unde l-ai luat?! Asa ceva caut si eu...

 

Fetele Deny, kabecka, doina, paulinio...ce mai faceti?!

 

Andreea_nsd...cum mai este puiutul? Dar tu?

 

Deiutza?!

 

Beca_re, spuneai ca o sa mai intri pe la noi....

 

Cosmy?!

 

Criulica, te vad numai cu mesaje scurte...sunteti bine?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata dragele mele !

In sfarsit am 10 min libere la calculator. De pe telefon ma delogheaza mereu si ma inebuneste sa ma tot loghez.

De citit citesc mereu cand alaptez.

 

Legat de educatia copiilor, eu cred ca e cea mai grea responsabilitate si misiune.

Lui Darius i-am dat multa libertate, poate chiar prea multa . Avand acum timp suficient de meditatie cu Anahita in brate, as schimba ceva in abordarea 'educatiei' ,as fixa limite mai multe.  De fapt cred ca la asta sunt deficitara, nu stiu sa fixez limite, sunt prea permisiva.

 

Cred ca si cu negocierea am gresit. Acum negociaza tot. Ii interzic accesul la calculator, el ma intreaba senin: 'cat timp?' [batcap]

Il pun sa citeasca , intreaba " cate pagini? " "daca nu fac ce patesc" [alcool]  si tot asa..

Ma innebuneste [help]

 

Flafi, eu zic sa faci listele si sa le afisezi, si poate ne mai share-uiesti si noua cate ceva din ele [pup]

Si eu am interzis dulciurile pt  Darius cand am avut vizite, ceea ce e foarte bine, nu asteapta niciodata acum nimic de la nimeni.

 

Fetelor, eu am comandat de pe micolino maieute colorate (ca ala galben de pe fb) de la carter's . Au o calitate fff bune si le recomand. Mi-am facut cont pe site-ul din america celor de la Carter's si intentionez sa fac o comanda mai mare (pt 1 an intreg) , asa multumita sunt de calitatea hainutelor. Am si primit seturi cadou de la fima asta.

 

De asemeni de la next am luat niste salopetele de bumbac adorabile, pt dormit. Am si eu o salopeta flausata primita cadou, dar cred ca o sa folosesc mai mult bumbac cu maieut (body) dedesupt

 

S-a terminat rasfatul meu, tati ma cheama....

incerc sa revin ca mai am muuulte de spus [hot]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...