Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (5)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 497
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Vicky distractie placuta  [pk]

 

 

nu stiu daca chiar influenteaza ce mancam noi, Vladut mai nou face kk rar, sotul era obsedat ca face atunci cand mananc eu rosii, pana la urma s-a convins si el ca indiferent cate rosii, fructe am mancat tot cand a vrut el a facut, adica dupa vreo 6 zile. 

Cred ca sunt coincidente multele.

 

 

In sfarsit emoticoane  [flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Doina, la fel si mie mi se pare ca e cu capul in piept asa....dar doarme asa bine in bouncer :)

 

simcri, la noi bouncerul are efecte laxative...cred ca ii leagana si intestinele :)

 

flafi, da, or fi si coincidente. Eu doar ieri am observat ceva legatura intre ce mananc eu si kk lui...am mancat doua pere, si el a facut ditamai kk de doua ori intr-o zi :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Simcri...e chiar asa nociva poziția din scoica? Pt ca el la plimbare nu mai sta in landou..si cam 1 h pe zi il tin in ea..uneori chiar doua. ..reprizele de somn de zi insa sunt la mine in brate. .on scoica doar daca suntem plecati cu masina undeva. ..

 

Doina. .deci sa nu imi fac griji.. el ia in greutate ok...cam 800-900 gr pe luna..are la 2 luni jum 5800 gr..

 

Marți facem si noi vaccinul. .brr..sper sa fie ok..

 

Hellie..si eu am vazut ca doarme mai bine si mai mult cand ii e cald..de ex..la tara, in casa, unde era răcoare bine a dormit 3 h scoperit cu o pilota usoara pe patul nostru. Stiu ca se zice ca ei dorm bine la 18-20 de gr..dar al meu se pare ca nu ..sau ev tre doar sa il respire..in rest sa fie imbracat bine..

 

Voi cum ii tineti peste noapte? Mi se pare ca a cam trecut vremea body-ului si atat cum l-am ținut eu pana acum. .

 

Simcri..arata senzațional ce pregatesti tu acolo yammy..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc fetelor!

Doina noi nu suntem fani ai supelor si ciorbelor, fac odata pe saptamana si mai mult supe creme, cand o sa fac o sa pun poze.

Maddie este nociva prin prisma faptului ca pot apare deformari pentru muschii paravertebrali nu sunt bine dezvoltati sa pot sustine coloana si intregul corp, dar facuta in etape scurte e chiar indicat pentru dezvoltarea acelorasi muschi. Si eu il tin dar cam 45 min o ora apoi schimb, cu masina la fel, daca e un drum mai lung schimb tot timpul cu landoul

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...