Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (5)


Recommended Posts

Neata.

Cafea, ceai?

In sfarsit a revenit bona din concediu,  sper sa apuc sa ma duc si eu la sala sa imi fac un program ca vad ca astia mici se cam regleaza unul dupa altul cu somnul, asa ca teoretic ar trebui sa reusesc sa ma organizez si eu mai bine.

Ce bine si-au reglat somnul puii vostri...9 ore noaptea, foarte fain, de abia astept sa vezi atunci boierie. Nici T.nu mai doarme asa de mult in timpul zilei dar nici nu mai vrea asa de mult in brate, sta si singur se uita in jur, mai tzocane pe suzi numai sa fie cineva langa el ca altfel e jale.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 497
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Doina cred ca s-a ghidat dupa hematocrit care e spre limita, dar toti bebeii pana la introducerea carnii sau a oualelor, au un oarecare grad de anemie, eu pana la 7 luni, pana cand se incepe bine diversificarea nu as recomanda suplimente decat in cazuri serioase, cand exista carente mai mari si semne clinice, mai somnolent, apetit scazut, oboseste cand mananca, e obosit, apatic, nu creste in greutate
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineatza fetele!

 

eu chiar vreau o cafea, Flori! [cafea]

 

Flafi si eu tot sac de dormit am....de la C&A este. Inca nu l-am folosit, dar am pus in functiune o paturica "celulara" adica e prevazuta cu gaurici....ca eu am o problema cu sufocatul:)))

 

Fetelor, pe mine m-a ajuns o mare oboseala din urma....adorm noaptea la tezirea bebsului...azi pe la 4:30 s-a trezit sa pape, ne-am asezat in fotoliu si pe la 6:00 m-am trezit. Dormea puiul duuuuus, fara tzitzi....

si asa am patit si ieri si alaltaieri...pffff. Ma gandeam sa ma bag iar pe elevit....

 

Zi frumoasa! [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Maddie, si Titu Maiorescu si D. Cantemir sunt bune, din ce am auzit. Mama a facut recent facultatea la  Cantemir si a fost impresionata cat de severi si implicati sunt profii.

Miruna tuseste destul de frecvent si are nasucul infundat, iar dr nu imi raspunde (stiu ca e in concediu), asa ca dupa-amiaza cand vine sotul o programez la policlinica sa o vada un dr. E bine ca nu are febra.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...