Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sa continui relatia cu acest barbat? Ce atitudine sa adopt?


Recommended Posts

Iaca pozna...si de ce crezi tu ca niste straine ti-ar putea da "sfatul vietii"? Tu nu ai creieras sa judeci, sa vezi ce vrei cu adevarat? Vb cuiva....ai 30 ani, nu 10. 

Daca te inhaimi la asa ceva, cauta sa afli cat mai multe adevaruri despre pers pe care pretinzi c-o iubesti, chiar daca vor fi dureroase, e mai bine sa le stii. Probabilitatile sunt 1000, daca nu-ti clarifici dilemele se vor inmulti si ai sa ai o "relatie" obositoare, bazata pe neincredere. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca spui ca va vedeti zilnic, nu stiu de ce e asa mare problema ca de 2 ori pe luna pleaca in week-end la ai lui. Lucrurile astea se rezolva in timp, fie ca o sa-l insotesti, fie ca o sa mai rareasca drumurile la ai lui, in functie de programul ce o sa-l aveti impreuna.

 

totusi, daca sunteti doar de cateva luni impreuna, de ce este mama ta atat de nerabdatoare sa-i dea peste cap tot programul vietii lui? Nici el nu vine sa-ti spuna sa pleci de acasa sa locuiesti poate cu el si sa nu mai treci pe la ai tai decat din an in Pasti, nu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cel mai simplu e sa verifici daca ce ti-a spus e adevarat.Apoi nu te mai agiti deloc sau stii cat s-o faci.

Da' ea a spus adevarul d ela inceput?

 

Eu...nu stiu,la 30 ani sa te portzi d eparca ai avea 15...mi-e asa...imposibil sa cred.

 

Nici fii mio care n-are 18 ani nu cred ca-si ascunde identitatea si tzara de origine...nu stiu pentru mine e dovada de imaturitate.

 

Imaturitate la 30 de ani...e deja peste limita mea de intzelegere.

 

Hai ca ma duc la ale mele mai bine!!!!

 

Dana

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eumada a devenit experta in Darhiane [:)]

Andra_29 ia sa ne zici si noua numele complet, tara, varsta, si cate profiluri ai avut pana acum pe desprecopii, daca nu sa sti ca si noi  ne suparam, nu doar nea ala, personajul care in scenariul asta e iubitul tau de alta nationalitate

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...