Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Sa continui relatia cu acest barbat? Ce atitudine sa adopt?


Recommended Posts

Mi se pare normal sa te prezinte parintilor in special mamei imobilizate la pat mai incolo, de fapt nici nu inteleg de ce e atat de important pt tine.

Si are dreptate mama ta, baiatul e  un porc nesimtit ca alege sa isi ingrijeasca mama bolnava... ar trebui sa o lase singura sa se descurce, nicidecum sa ii sara in ajutor. Jeez!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 217
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mai,intr-un om ai sau nu incredere.Dupa ce te convingi ce fel de om este.DUPA ce vezi ca e in regula..abia atunci te deschizi(cat vrei de tare,).Dar daca spui ca te iubeste si se poarta frumos cu tine,dar nu se confirma fizic nimic din ce ti-a povestit..probabil te vrajeste ca sa nu mai pui intrebari.Daca are vreo nevasta acasa?Eventual si un copil?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare normal sa te prezinte parintilor in special mamei imobilizate la pat mai incolo, de fapt nici nu inteleg de ce e atat de important pt tine.

 

Eu vreau doar sa vad cu ochii mei ca ce spune e adevarat.

 

Eu nici nu am experienta relatiilor. Am avut o singura relatie de durata, care a tinut cinci ani. Si fostul meu prieten m-a prezentat parintilor lui dupa sase luni de relatie. Insa, mama lui a avut grija sa ma faca sa ma simt cat mai rau cu putinta. De aceea, acum as vrea sa stiu exact cum stau lucrurile de la bun inceput, ca sa nu mai trec prin aceleasi lucruri ca si cu primul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce traditii frate au spaniolii?Sunt atasati de familie dar numai cei "de moda veche".

 

Tu il iubesti?Iti face placere?Ai vrea sa mergi mai departe?

 

Nu vad care e ederanjul,daca il iei asa cum e.

 

Mama bolnava si imobilizata?Ok, e un om bolnav,boala nu e o rusine e un adevar.Asta e...

 

Eu zic mai ales daca zici ca esti fara experienta sa verifici mai bine.Daca nu e insurat macar si nu are nici copil sau ai lui traiesc foarte greu,macar stii la ce te inhami.Dar daca?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eumada, eu una nu mi-as duce prietenul ca sa cunoasca o ruda bolnava.

Tine de bun simt fata de omul ala bolnav, poate ca nu vrea sa cunoasca pe nimeni. Poate e cu dementa.

Nu stiu ce ar castiga daca ar face pe detectivul, de parca vezi Doamne, daca ar vrea nu ar putea sa o insele. Sunt oameni casatoriti care stau in aceeasi casa si se inseala pe rupte unul pe altul, asa ca daca vrea, o va insela.

Recent a murit un prieten bun d efamilie care in ultimul sau an de viata nu a mai vrut sa vada pe nimeni, iar in ultimele clipe nici nu a vrut sa vb cu prietenii lui de o viata. Sotia lui mi-a spus sa le transmit sa nu se supere, dar chiar nu era de vizitat.

Prin urmare, faptul ca nu vrea sa o duca pe prietena lui acasa la mama lui bolnava, nu ma surprinde deloc si nu mi se pare absolut deloc anormal.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...