Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Piersicutele de iulie-august 2012 va saluta !


Recommended Posts

Buna seara !

 

Carmen , la ce hotel sunteti ? Melodia ?!

 

Vera , ce mic este Mattia in poza de la avatar :)

 

Noi suntem binisor , cu dureri de dinti , a spart gingia la o maseluta si un incisiv lateral , adica suntem in plina eruptie . Vai de noi in concediu [alcool]

 

Am venit repede ca sa dau matza [:-)))]

 

[mata]  [mata]  [mata]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 415
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Multumim Gabi pt matze, fff bine venite sunt! Mie mia venit cm si sunt indispusa si fara vlaga,as zace, dar nu am loc!

Fii mea iar s-a dat in spectacol, am plecat la vara mea la spital si a ramas dormind cu taicasu. Insa se mai intampla sa se trezeasc, o legeni un pic si baga somn in ccontinuare.de data asta, nu s-a pus pe urlat ca nu eram eu pana a vomitat......si I-a facut viata un cosmar sotului pana m-am intors.......

De mancat, mananca bine.... acum trebuie sa mai schimbam meniul.....

Ma bag la nani! Nb!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna fetele. 

Bine v-am regasit in noua casuta, care sper ca v-a fi martora fericita a momentelor in care puii nostrii vor descoperii magia lumiihttp://1.1.1.2/bmi/comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_emoticons/default/fireworks.gif

Carmen ma bucur ca si-a revenit Patrick!

Fleur e un dragalas Eric! Ai mai reusit ceva cu noul job?

Noi am revenit cu Silvi bolnavior de la mare, febra, rosu in gat maraiala maxima. Dar deh  [pool] s-a dovedit marea lui dragoste. 

Las si eu o mata si incerc sa intru si http://1.1.1.4/bmi/comunitate.desprecopii.com/forums/public/style_emoticons/default/mata.gif maine cu mai multe povesti

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

As da eu mata dar nu ma descurc de pe telefon!

Fleur, ce tare ai fost cu "laudatul sotului" , a fost doar pt o zi sau isi pregateste in continuare pachetelul ?

Natalia uraste marea, racusorului meu atipijc ii place apa doar in piscinuta, nici pe malul marii nu vrea sa stea ... o grija mai putin. In schimb, cum nu sunt atenta ii place sa manance nisip, biscuiti inmuiati in apa de mare, rontaitul chistoacelor de tigari si a scoicilor si doamne fereste sa gaseasca ceva de mancare prin nisip gen pufuleti tavaliti prin nisip si calcati in picioare ... dezastru !!!

Astazi a fost super vremea, mi-au dormit ambele fete vreo 2 ore pe plaja sub umbrela, a sosit si mama cu tata, Sofia deja le-a facut program :-).

Cam atat de pe litoral, va doresc noapte buna.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[mata]  [mata]  [mata] Oau ce liniste a fost azi:))) sper ca ati petrecut frumos prima zi de toamna.

Noi am stat toata ziua prin parc, pogramul de somn a lui Silvi s-a cam stricat dar a fost frumos))) ne bucuram inca de vremea frumoasa si de vacanta celei mici.

Silvi inca nu e refacut complet, detesta sa ia medicamente, e un chin sa i le dam. E ff dif de fetita care iti cere bunutul a se faca mai repede bine. El s-a smecherit de nu vrea nici sa mai planga ca sa nu deschida gura sa bagam seringa [batcap]

 

La capitolul progrese sociale stam buni, repeta multe cuvinte, stie cum face gasca, rata, cainele si pisica, raspunde cu da si nu in functie de ce vrea sau nu. La cele fizice, suntem in categoria celor precauti, merge bine dar doar tinut de mana. Nuu vrea singurel deloc.

 

Hai ca dau eu mata in seara asta si va astept maine mai vorbarete:)))

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...