Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimi!

Haideti la cafeluta!

Astazi m am trezit in rasete si gangureli ce poate fi mai frumos mi au dat energie pentru toata ziua [:)]

Maria dai ceiut de musatel de la milupa ajuta mult si o si calmeaza pontul asta il am de la un farmacist mi a spus ca picaturile sunt apa de ploaie si ca nu intodeauna ajuta si ca musatelul ete sfant 

Amariada pupam mamica si fetita frumoasa  [flo2]

pupici x3 pt mamici si piticei

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria daca bea ceai simplu (ale mele nu il bea)pui o lingurita la 100ml apa daca nici a ta nu bea pui o lungurita in laptic adica in biberon pe noi ne a ajutat mult  si pontul este de la familia care ma ajutat pe mine sa vin in  Grecia sunt farmacisti amandoi eu i am sunat sa imi spuna ce sa le dau la fete pt colici si mi au spus nimic ca oricum nu ajuta intodeauna si mai bine ceai de musetel de la milupa si ceaiul cu fenicul ,menta ,musatel si ce mai are in el dar cum ti am spus cel de musatel ne a ajutat mult doarm si mai bine fac si caca de 2 ori pe zi sper sa te ajute si pe tine

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neataaaaa!! Cafele, cafele! :)

 

Bubu, ma trezisem azi-noapte si nu mai intra somn...dar era prea intuneric, toata lumea dormea...am mai indesat si eu somn pana la 7:40.

 

Maria, ceai pliculete e bun. Eu pun un pliculet la un bibe de-ala mic de 110ml. Dar las putin infuzia. 5-10min.

 

Amalia, voi deja sunteti mari. Cred ca esti toata un zambet

 

Pitica mea a dormit de la 22:30 la 04:00. Si s-a mai trezit acum la 07:40. Noaptea e parfum cu ea. Si ea are program de scremut dimineata, cand face si singurul caca al zilei :)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Happy da sunt numai un zambet ieri sa vezi ce au facut cu cei de la parastas de ziceai ca au un an nu 2 luni jumate gangureau cu toata lumea rasete ce mai i au cucerit pe toti nosuntem domnisoare mari dormim la 11-12 si ne trezim la 7 dimineata si acum avem program cu mami Irina gangureste de se aude in toata casa Maria inca doarme 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...