Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

neata fetelor [flo2]

 

amaradia felicitari si bine ai revenit printre noi..

 

bobita ce draguta e Rebecuta...cu funtita , si tu arati foarte bine..
 

ele super s-a treminat greva..si laptic este din belsug ...eu nu mai mulg o las doar pe ilinca sa pape cat doreste , cand nu va mai fi asta este ..

 

mony condoleante..si eu sunt de parere sa nu duci copii la inmormantare , cel mic oricum nu pricepe dar pentru Denis nu e de bun augur toata tarasenia , cum spune si ele imaginea cu groapa nu e tocmai potrivita pentru el..si cu alptatul lasa prostiile de-o parte , atatea minuni cate am auzit de cand is gravida , nu fa aia ca asa, nu fa aia ca asa... [batcap] [batcap] [batcap]  du-te linistita ce sa aiba lactatia cu imnormantarea..e drept pot fi emotii puternice dar tu esti tare..pupici..

 

maria sper sa scapati de colici cat mai repede..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Amaradia, bine ai venit. Steluta ta e pe listuta

 

Mony, eu zic ca nu ai ce sa faci cu copii la inmormantare. Ref la soacra ta, inteleg ca e indurerata, dar ar tb sa se mai abtina de fata cu Denis.

 

Maria, sper sa scapati de colici. Noi momentan avem doar gaze, sper sa evitam pe cat se poate colicii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubulina, am un swaddle me de la summer infant.

 

Mony, sa nu duci copilul la asa ceva, draguta! Bunicii mei care m-au crescut au murit amandoi cand aveam 18 ani si am ramas traumatizata de inmormantari. Aveam cosmaruri cu ei ca ii iau in brate si putrezesc etc. Ma trezeam noaptea plangand. Un an m-a tinut toata tarasenia..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

happy ce urat..dar ce sa mai zic de mine si eu la prima inmormatare la care am fost aveam 18 ani ca si tine ..si acum ma urmareste imanginea bunicului meu ...nici acum nu merg cu inima-n-pacata la asa evenimente.. [fri]

 

stefania mersi de raspuns , referitor la vaccin. [flo2]

 

oxigen nici sa na va dea tarcoale colicii sunt rau de tot , noi an avut dar ma bucur ca am scapat repejor de ei da le 3-7 saptamani au tinut ,acum avem doar crampe dar e de trait asa..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...