Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

Neata!!

 

Bubu, cam 26. Dar maimuta mea nu sta invelita neam. Sunt eu paranoia cu imbracatul copilului? De cand cu raceala asta care nu imi mai trece sunt obsedata :)) Voi inca sunteti la manecuta scurta si bulanase goale?

 

Buna dimineata! Eu si cand era mai cald am lasat-o f f rar cu bulanasele goale, era rece sloi la manute si picioruse cand o lasam asa, cred ca-i mai friguroasa de felul ei, in general o tin in body cu manecuta lunga si pantalonasi subtiri cu sosetele (asta de cand ne-au ramas mici salopetelele, 6 la numar iar cele comandate ultima data de la Next inca inotam in ele). Oricum cu ocazia asta am vazut ca-i mult mai practic asa cu pantalonasi (bine ca am cumparat doar 3 salopete intregi), pantalonii sunt asa placuti pe pieliocixca, subtirei, tot de la NExt i-am luat si culmea ca desi sunt marimea 3-6 luni ii sunt buni demult, la 3 luni deja ii vor fi mici si astia.

 

Noi avem 23-24 grade in casa, cel mai mult am avut 26 atunci cand era canicula afara.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Betty, si eu am problema masurilor la next. Acum ii vin f bine cele pana in 3 luni dar 3-6 ii sunt f mari. Si abia are nici 2 luni :D

Si eu am observat asta cu maini si picioruse reci si de-aia am trecut la salopetele cu totul.

Referitor la caldura, la noi toti peretii sunt imbracati in rigips si se mentine cald.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

:)) Maria, tare pustoaica. A mea nu a deprins inca si tactica de dat sosetele jos. Dar de invelit, sub orice forma, scapa rapid

Ah si mai are 2 chestii. Nu suporta nimic in zona capului (nush ce fac cu ea la iarna) si abia o pot imbraca pt ca isi tine manutele indoite si strans lipite de corp. si la baita abia apuc sa o spal la subrat

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...