Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Mony, te admir din suflet! Ai reusit un lucru mare, sa stii! Jos palaria pt ambitie si perseverenta! Eu am fost crescuta de bunici si am participat la tara, cand eram mica la cateva inmormantari cu fel si fel de obiceiuri dubioase.... M-au marcat daca mi le amintesc si acum in detaliu... Asa ca NU duce copilul/ copiii acolo!!! De tine insa, nu stiu, cum consideri.

 

Doxy, esti tare! Eu nu pot depasi inhibitia asta de a alapta afara, asa ca ma chinui cu mulsul, incalzit biberonul si pus in termos pt cand iesim undeva...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobitza nu vreau sa te incurc mai ales ca esti in prima luna cand e totul horror. De-aia intreb care sta in apropiere

Noi ne-am apucat de renovat baia (de parca nu aveam destule pe cap [batcap] [batcap] [batcap] ) si Acolo am vazut vreo doua chestii care tare bine ar da dar din pacate astia nu livreaza in tara ..sincer nu inteleg de ce ca ar avea clienti in toata tara la greu.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu vreau sa ma gandesc la stresul cu actele pt CIC si alocatie...mai ales la pfa...

 

Azi sunt libera si pot fi mai activa dupa cum vedeti :) E un fel de ziua muncii la americani si nu lucrez. Am stat cu fata afara 2 ore... Ce bn e sa nu ai si stresul jobului!!!!

 

 

Delia, te mai doare capul?

Maria, ce bn ca e mai ok Victoria!

Olimp, la cate sapt ai plecat prima data cu frumoasa Ilincuta si la ce distanta??

Ne bate si pe noi gandul sa facem o iesire in decor :)))

 

Doxy, cum mai e Rares? A acceptat ok noul membru, nu?

 

Adriana, Ce-ti fac feciorii?

 

Maeve, tu te descurci cu printesele?

 

Ele, esti tare, zau! Sa mergi la job, sa alaptezi, inca un copil acasa... Efort mare, nu gluma!

 

Yvyyyy, ai aplicat planul? :D

Sunt curioasa ce a iesit :P

 

Pupici pt mamici si pitici!!

 

 

Chiar asa, Elfule, ai nascut si ne-ai uitat/ abandonat!

Rusinicaaaaa :)))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobitza eu nu ma vad asa deloc. Incerc sa le fac pe toate dar simt ca esuez. Poate e doar o impresie ca nu s-a plans nimeni..momentan.

 

Incercam sa facem si  noi planuri de botez. E posibil sa il facem la mama, la Roman pe 28 sept (ziua nuntii noastre). Acum sa vedem daca reusim.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubulina, am un swaddle me de la summer infant.

 

Mony, sa nu duci copilul la asa ceva, draguta! Bunicii mei care m-au crescut au murit amandoi cand aveam 18 ani si am ramas traumatizata de inmormantari. Aveam cosmaruri cu ei ca ii iau in brate si putrezesc etc. Ma trezeam noaptea plangand. Un an m-a tinut toata tarasenia..

Ama e foarte tare!dar cum se prinde de scapa din el Eva?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Off, iertati ma ca din cap trecute retinusem eu ceva cu oxi, dar puteau fi si doxy si oxigen...asa e cand nu apuci sa s rii la timp.

 

Ele, ma bucur pentru voi! Noi suntem relativ bine insa Thea a inceput sa vomite destul de mult dupa masa si desi ragaie bine, dupa ce o pun sa doarma se trezeste dupa o scurta perioada urland de durere si o iau iar sa o plimb si iar ragaie si tot asa. Nu reuseste sa dea aerul stand pe burta asa ca trebuie la verticala doar si cred ca ia f mult aer la biberon.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...