Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

Ce hartii v-au tb de la Casa de Pensii? Mie de ce nu mi-au cerut? [alcool]

 

Maria, cat? 4-6 luni? [batcap]  E f mult.

Elena, ia-i Irinei un saculet din ala de blanita si poti sa o tii toata iarna afara.

Nici eu nu mai stiu cum sa imbrac copilul afara. Imediat tb sa-i dau ciorapei lungi pe sub pantaloni...sau sa scot salopetele alea pufoase.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bobita, merci, Rares a acceptat-o pe Leti, e foarte mandru de ea si e foarte incantat cand ii zambeste sau il urmareste cu privirea.  [il]

E greu cu doi acasa cand nu ai ajutor, dar daca esti ff organizat reusesti, ptiu sa nu ma deochi. :)). Trebuie sa-mi fac mereu plan de actiune dimineata/pranz/seara, sa-i culc sa-i hranesc. Rares a zis aseara ca vrea sa doarma in patul lui/camera lui (de cand a venit Leti, dormea cu tati in dormitorul liber). Am ramas surprinsa, eu deja o culcasem pe Leti in patut ca am zis ca Rares va dormi cu mine. Acum la amiaza iar s-a culcat in patutul lui, cat am alaptat-o pe Leti, el s-a bagat singur la nani. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bobita prima iesire a fost la 2 saptamani jumatate cam 40 de km , weekendul acesta am iesit 300 km , deci e plimbata piticania ..de mititica..

 

maeve asa facea si ilinca pana acum ceva timp , acum nici nu prea mai regurgiteaza , chear daca nu mai scoate aerul dupa fiecare masa , se va regla si Thea..

 

ele cand mergem la munte in weekend o tin de pe la 10 dimineata pana pe la 8 seara cand mergem in camera la papa si somnic , si mesele de peste zi le serveste in aer doar e la picnic , acasa fiindca stam la bloc cam 4 ore stam pe afara..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va zic ca de dimineata ,deprimata ca in we am mancat prostii si mult, am zis ca ma apuc de dieta.

Am ajuns acasa hamesita de foame si am mancat branza cu smantana. [batcap]

 

Paula nu te-am uitat cu cd-ul. Astept faci 6 saptamani min pana sa ai voie la sport. [soricel]

Glumesc, dar tot zic cand o sa fiu mai odihnita...
Ieri i-am luat de la C&A un costum ca o paturica. Tot pt stat in curte, dar de toamna .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si eu am problema cu imbracatul... zau ca nu mai stiu cum s-o imbrac, intr-o noapte mi-a fost frig mie si m-am trezit cu gat umflat, n-aveam nici o patura la indemana asa ca in toiul noptii ma imbracam cu haine mai groase. 

 

Hihi Ele, mi-am amintit faza cu sotul tau si vigantolul. Si eu i-am zis la al meu sa cumpere un sac de dormit si mi-a venit cu unul bleu, si-i zic tu ce ai baiat? Cica de altul nu era... n-as fi facut mofturi dar a fost scump (100 lei) si l-a pretul asta as fi vrut sa aleg, l-am luat de la C&A, ma gandesc sa-l duc inapoi...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, nu stiu cum sa iti zic, dar T sta aproape numai la verticala. Cu dormitul afara te inteleg ca de la Lepsa la bloc e criminal. Coboara cu amandoua dupa ce ai facut pregatiri, pune pe T in scoica din masina, scoate caruciorul din portbagaj si tot asa...pana la urma tot in sling am tinut-o ca nu mai putea de cat aer avea.

 

Oxigen, iti recomand un sling cu inele ca sa poti alapta discret, e f practic si dupa 5 luni poti purta copilul pe sold.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Merci Olimp!  [flo2]

 

Noi am botezat sambata la Chisinau... am bifat si asta. Leti s-a comportat foarte bine la drum, nu mai zic la botez, a dormit nonstop. Daca o sa fie timp frumos o sa mergem la munte un w-end, vreau sa-l duc pe Rares la cetatea din Tg Neamt.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...