Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Sa va zic ca de dimineata ,deprimata ca in we am mancat prostii si mult, am zis ca ma apuc de dieta.

Am ajuns acasa hamesita de foame si am mancat branza cu smantana. [batcap]

 

Paula nu te-am uitat cu cd-ul. Astept faci 6 saptamani min pana sa ai voie la sport. [soricel]

Glumesc, dar tot zic cand o sa fiu mai odihnita...

Ieri i-am luat de la C&A un costum ca o paturica. Tot pt stat in curte, dar de toamna .

Am facut 6 sapt!! [:)]  Am intrebat dr si mi-a zis sa fac sport dupa cum imi dicteaza organismul! Si tu... [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maeve vezi ca alaptatul la cerere se bate cap in cap cu pauza minima dintre mese.

La Denisa am fost mult mai habauca si daca plangea fara motiv primea tzitza. Asa ca a vomat des. La Irina pauzele dintre mese sunt min 2ore jumate.

Dar diferenta acum este ca nu ma miroase toata ziua, cum pateam la Denisa. Mai sta si in bratele altora. [pk]

da, si eu cred ca o tineam la san peste masura si una doua tzitzi

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele,  [:-)))] . Foarte faina salopeta, sa o poarte sanatoasa! Eu am ceva asemanator de la H&M, e 4-6 luni si e o un pic maricica, chiar azi am probat-o, dar merge, pot sa o folosesc de pe acum.

Am strans rochitele de vara, ce risipa de bani! Noroc ca unele sunt de la SH si altele primite, altfel ma zgariam.

 

Ele, unde-i caciulita!!!???  [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ele ce bine ii sta sotului inconjurat de fete..lipsesti tu si Denisa sa fie complet portretul..

 

frumoasa hainita..

 

oxana zgarca de mine nu i-am cumparat nici o rochita ..a primit vreo 3 , si si asa imi pare rau dupa ele ca sunt tare frumoase..

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele,  [:-)))] . Foarte faina salopeta, sa o poarte sanatoasa! Eu am ceva asemanator de la H&M, e 4-6 luni si e o un pic maricica, chiar azi am probat-o, dar merge, pot sa o folosesc de pe acum.

Am strans rochitele de vara, ce risipa de bani! Noroc ca unele sunt de la SH si altele primite, altfel ma zgariam.

 

Ele, unde-i caciulita!!!???  [:-)))]

si eu ma pregatesc de strans rochitele ca nu le-am imbracat. azi am probat-o cu ele si ne-am pozat....macar ca amintire :) . bine ca unele erau mari si pot sa i le dau acum in toamna ca sunt un material mai grosut.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...