Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Olimp Denisa era brambura pe strada iar eu pregateam baitza. Sotul i-a pus pe telefon Pasarea colibri si asa a adormit. La ora aia era plina de mofturi.

Bubulina in balansoara Irina tace malc si se uita continuu la cer.

Cateodata fac ca Yvy, oare are fata ceva daca sta asa "lesinata" in balansoar?? [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna mamici,

 

ma bucur sa va gasesc in noua casuta.

Noi am fost ocupati cu botezul, a trecut cu bine, preotul a fost foarte ok, l-a bagat in apa de 3 ori cu picioarele doar, apoi i-a turnat de 3 ori apa peste cap cu mana, deci nu am avut emotii.

Cand l-a scos din apa a inceput sa planga baiatul mare, i-a fost mila de el si striga ""bebele nostru, Andrei!!"", el nu-i spunea pe nume de obicei. Il iubeste dragul de el desi uneori ii mai trage cate o palma. [:)]

 

Acum suntem la Sibiu, stam aici o saptamana deci sunt mai relaxata ca am ajutor. Din pacate bate aici un vant de nu putem sa stam mult afara.

 

Acum ma duc sa citesc din urma ca nu sunt la curent cu ce s-a mai scris.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dedicut ...ce sump " bebele nostru andrei " !!!! [:-)))]

 

daca vrei sa pui poze , apesi la baza mesajului " mai multe obtiuni de raspuns " ..apoi selectezi Brouse ..alegi poza si o atasezi..

 

ele daca pange . de ce plange , daca sta de ce sat ? [batcap]  nici cum nu-i bvine cu noi mamele astea.. [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

paula intrebai de ciclu daca modifica gustul ,laptelui , am inteles ca da , il modifica si se pare ca bebeii sesizeaza asta. apropo de venirea lui si eu cand ilinca avea cam 8 saptamani am avut o zi scurgere rosiatica dar asa 2-3 pete cat sa murdresc tamponul zilnic apoi pauza..sa fie inceput de menstruatie ? oare noua care alpatam nu se decaleaza si venirea menstruatuei ?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...