Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Buna dimineata!!

 

Aseara chiar citeam primele postari din Odiseea noastra..sigur o sa imi fie dor de toate emotiile de la inceput, de nebuniile care e scriam data peste cap de hormoneala...de emotiile cand se mai nastea o steluta. [flo2]

 

s-a trezit..revin..

 

Am recitit mesajul de predare a stafetei..Maeve f frumos, mi s-a facut pielea de gaina si m-am abtinut sa nu plang ca nu ar intelege ai mei de ce o fac.

Am participat si la odiseea Denisei dar legatura formata aici intre noi este diferita si speciala.

Vorba Alinei (de care mi-e dor) "va iubesc ca in prima zi".

 

 

schimband subiectul.....

Mi-au plecat musafirii. Eu nu m-am agitat prea mult, seara la 8 ma duceam cu Irina in camera deci nu sunt foarte obosita.

Oxi noi am avut doua reprize de nekk. Una de 4 zile si una de 5.

ieri iarasi nu a facut kk, vedem astazi.

betty de la ce ziceai tu ca pute kk si partzurile???

Am impresia ca Irina pute toata a partzuri.. [:-)))]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Sa avem un an minunat impreuna. Eu v-am gasit mai tarziu, dar ma bucur ca v-am gasit. Sunteti minunate [flo2]

 

Ama, fix la fel fac si eu cu Sebi noaptea - o salopeta si nu il invelesc si am gandit ca si tine, dorm dezbracata (eu inca dorm cu sanii goi), dar ma invelesc. Dc i-am dat body si pantalonasi, a transpirat putin la spate unde era dublu material asa ca traiasca salopetele. Tb sa fac si eu o comanda de unele noi ca acum crestem. Voi ce lungime aveti acum?

 

Inca nu a facut kk, are o zi si jumatate. De maine ma panichez. O avea puseul vreo legatura? Ca eu cred ca suntem la puseu pentru ca ieri a mancat aproape non stop.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimi!

Paula multumim pentru casuta noua sa fim sanatosi si sa crestem mari si anul cel vom petrece impreuna sa lege prieteni stranse si de durata eu cu nasa lui Irini pe un asfel de topic ne am cunoscut  sa legat o prietenie frumoasa si am zis sa o facem si mai stransa sa devenim o famile ,noi azi mergem sa cunoastem familia largita a lui tati se aduna azi de prin toata Grecia la parastasul de 40 de zile si tot azi vor cunoaste si gargaritele ,foarte frumos mesajul de sfarsit de odisee emotionant pana la lacrimi ma bucur din suflet ca v am cunoscut sunteti fete de gasca si stiti sa sustineti omul la nevoie odisea naoastra a fost cea mai frumoasa si sper sa o tinem tot asa cu primul an din viata unei stelute  va pupicesc si sa aveti o duminica placuta si linistita cu somnic lin si fara plansete ,eu ieri vre o 2 ore am stat cu amandoua in brate una pe stanga una pe dreapta am fost singura acasa si bunica e bonlava in pat si tati era la cimitir dupa ce sa intors ma suna de afara stau si eu o juma de ora la o cafea saracu de el nu a apucat ca l am sunat sa vina de urgenta ca nu mai rezistam una facuse caca alta vomitase deci.....intelegeti voi cam ce era pe capul meu

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!

Amalia, nu poti compara temperaturile! Sub 25 de grade si eu ii dau manecute lungi si pantaloni lungi. Pupam fetele...or sa fie atractia zilei. [flo2]

 

Sa vedeti ce repede v-a trece anul asta...eu inca nu realizez ca Luca mai are cateva zile si face 2 luni [alcool]

 

Si mie mi-e dor de Alina, azi i trimit un SMS, de control.

Edit : Am uitat sa ma deloghez [batcap]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi am pb de sanatate:m-am trezit cu o ameteala crunta, de nici nu puteam sta la alaptat, dupa care am mai si vomitat! Vad ca acum ma simt mai bine un pic.

Eu il imbrac pe Sergiu in body complet noaptea sau saculet de dormit din finet. Si el are extremitatile reci daca nu sunt acoperite, iar paturica nu o suporta si nici ciorapeii de care scapa imediat.

Betty buna idea cu planul inclinat, ma gandesc sa o adopt de azi, pt. ca si mie mi se pare ca nu vede decat tavan si cer si mi se pare dornic de explorare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Stefana, eu dupa cezariana m-am simtit f slabita si ametita. Pe mine m-a ajutat siropul de coacaze negre, am inteles ca ajuta la refacerea sangelui.

 

Dc am reusi sa facem o medie la kk cu toti bebeii, am da bine [:-)))]  [:-)))]

 

Lui Sebi nu ii place sa stea singur. Poate sa stea cuminte si sa se joace cu mainile, dar tb sa fim in preajma. Oricum are 2 ture de somn bune - de la pe 10 si ceva pana pe la 1 si ceva-2 si dupa aia pana pe la 5. La 5 l-am adus la noi si l-am mai pacalit sa mai atipeasca si sa stea cuminte asa ca azi ne-am dat jos din pat la 10 [pk]  [pk]  Azi l-am alaptat pt prima oara la orizontala, a mers usor, doar ca a adormit si imi era asa de mila de el sa il ridic sa il ragai.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...