Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Va multumesc de raspunsuri fetelor! 

Alex, nu cred ca a suferit de la agitatie ca nu era galagie si nici muzica eram 4 mamici la plimbare, eu si inca una cu landourile cu Rares si surioara celuilalt bebe din landou, celelate cu piticii lor, 2 la numar. Leti a dormit infofolita in pled cat ne-am plimbat, iar ele s-au cam minunat de ea ca e linistita si cumintica. De asta m-am gandit la deochi [:D].

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Caruciorul nostru e bleumarin cu rosu, daca se pune rosul asta :). Ii mai pun cand nu uit o bratarica rosie cu litera S.

Doxy, o fi deochi. Eu ii mai zic uneori Tatal nostru, acum ma gandesc ca ar fi bine sa spun mereu cand plecam.

 

Eu l-am simtit pe Stefan agitat si cand am sta eu, sotul si mama pe capul lui, jucandu-ne cu el, facandu-l sa rada...

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor [flo2]

 

ce este cu noptile astea...si ilinca afost mai agitata noaptea asta ..abia am adormit-o pe la 11.30 , apoi scularea la 4 si apoi la 6 30...si e maraita , suparata , nu stiu ce are caci nu se aduna de burtica deci nu snt colici , posibil ceva crampe...

 

legat de baita ...ilinca sta cuminte la baita , rade si da din picioruse si manute , dupa baita de obicei avem parte de ,maraieli , o imbrac si ii dau papa , de adormit depinde cat este de obosita , este cand adoarme instant o iau de la san si baga cornul in perna alta data sta si o ora jumtate de treaza..

 

de deochi , nu cred neaprat dar si mie mi-i s-a intamplat sa imi fie rau de mult ori , multi se uita la ochii mei mai ales daca sunt machiata si cred ca ma deochi nu stiu dar trebuie sa merg sa-mi sting carbuni , nu stiu descantecul dar spun Tatal Nostru si functioneaza ,

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luca are 2 bratari rosii. Una e din margelute si scrie Luca pe ea, am primit-o de la o mamica de delfinasi, dar inca ii e mare un pic si mai am una , de la nasa, cu 3 pietricele, care ii e la manuta. Sunt superbe amandoua. Nu stiu daca apara de deochi, dar sunt chiar frumoase...o sa le fac poza.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...