Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

delia ce bine arati...parca nici nu ai nascut..si multumim de tort.. [flo2] [flo2] [flo2] [soricel]

 

mie de maine mi-i se termina cu binele...voi fi singura , parintii pleca in concediu toata luna septembrie...eu voi fi cu ilinca pana vine sotul de la munca , si cum are perioada agitata si plina de proiecte... [batcap] [batcap] [batcap]  vad eu cum o scot la capat..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bobitza tu ziceai ca ai recipiente avent in care pastrezi laptele? Sunt cele care merg la pompa sau daca pui tetina merge ca si biberon??

sunt astea:

https://comenzi.farmaciatei.ro/mama_si_copilul/hranire_si_alaptare/recipiente_stocare_si_pungi_lapt/avent_recipiente_de_stocare_via_scf612_10-p10022201

Ele, si eu am recipientele astea. Sunt foarte practice. Eu le-am folosit si pentru congelat mancare dupa ce am inceput diversificarea. Se pot atasa la pompa si folosi si ca biberon. Poti sa mulgi in el, apoi sa-i atasezi tetina si sa-i dai direct din el. Exista un adaptor. Setul din link nu pare sa-l aiba, dar sunt altele care il au inclus. Cred ca si pompa Avent il are inclus. Nu stiu daca merge doar cu produse Avent sau si cu altele.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

eu nu i-am pus nimic rosu la mana , la noi a venit parintele in prima saptamana cand am adus-o acasa si i-a citit ceva rugaciuni pentru ilinca si pentru mine , ne-a spus ca acele rugaciuni ne apara de deochi pana la botez..

 

cred ca botezul il vom face in octombrie cand vin ai mei acasa..

 

oxana bea o gurita de cafea si pentru mine..eu nu pot bea..inca [batcap] [batcap] [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp si eu sunt un pic bosumflata, socrii au plecat ieri in Grecia, cu cumnat`meu. Eu am vrut sa-l iau la Iasi cat a fost plecat sotul astea 3 zile.

Nu stiu, dar parca lipsesc cand am cea mai mare nevoie de ei. La mare nu au mers cu noi, acum ca a inceput sotul activitatea si mie mi-e greu, au plecat in concediu... Dar sa fim noi sanatosi ca ne descurcam singurei. Cert este ca nu mai pupa concedii impreuna cu noi, daca nu au mers cu noi anul asta cand ne-a fost mai greu, la anul chiar nu am nevoie de ei, din principiu, na ca sunt rautacioasa. [:D]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...