Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

Eu mai folosesc un chilotel inalt din ala care strange toate cele, parca sunt si niste reclame, dar nu e ala din ala, a costat cam 50 lei. Am unul mai largut, dar tine ok, si unul ca un pantalon scurt pana aproape de genunchi, fff stramt, dar daca cand il dau jos imi ranesc degetele pana il scot.

 

Nu stiu, am o stare tare proasta si nu imi place...nu are legatura cu bb, ci asa, cu lucrurile care merg tare prost, din pacate il afecteaza si pe bb intr-un fel sau altul...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

maeve  siu eu cred ca sta prea mult la san..si ilinca avea tendinta sa stea si sa suga de cateva ori apoi sa stea sa suzeteze ..stateam si cate o ora cu ea la san , dar am scoc militaria din pod , nu papi..nu-ti dau , incet incet s-a invatat sa pape timp de 5-7 minute suge continu apoi o mai las 2-3 minute sa suzeteze sa-si faca si ea damblaua..

 

dupa ce statea prea mult la san si ilinca scotea lapte , initial lapte simplu , apoi dupa 1 ora si imbranzit ca nu inghitea bine si ramanea in gurita si esofag...acum s-au reglat toate,,

 

de vomat nu a vomat niciodata doar regurgitari..

 

oxigen eu cred ca am masura 100 [:-)))] [:-)))] [:-)))] niciodata nu mi-am luat haine de pe site-uri nu am riscat ca sunt si eu mofturoasa..si daca nu imi place cum imi sta..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxigen, eu stiam ca e preferabil sa fie lichid, daca e branzit mai e ceva in neregula. Dar posibil sa gresesc.

 

Olimp, ea mai nou sta la san doar cat inghite ca altfel se enerveaza...sta cam 10-15min la fiecare si apoi ii dau lp. Dar acum o sapt statea si 1h la san inainte de lp si nu avea nimic si acum s -a schimbat brusc? Asta nu pricep.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

maeve draga de tine , cred ca esti terminata , nici nu vreau sa ma gandesc cum mai rezisti , nu ai parete nici macar de 2 ore legate,,.of greu , putere , multa putere..

 

alex si eu cand sunt cu fundu-n sus sau suparata ilinca ma simte , incerc sa fiu cat mai calma langa ea..

 

apropo yvy unde esti ? ce fac copii , adica L. caci despre B stim ca este cuminte papa si doarme..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ama  [flo2] . Iar cu site Asos mi-ai dat de lucru, noroc ca dorm picii.

 

Maeve si soacra mea zice ca sa nu ma stresez de kg ca important este sa alaptez. Doar ca zice de prea multe ori si ma deranjeaza. Am ramas cu kg in plus, alaptez si nu pot tine dieta, din pacate nici sport nu stiu in ce masura pot face ca ma doare bazinul, de-abia ma ridic de pe scaun si PUNCT. Nu mai deschidem subiectul! Dar ea de fiecare data cand ne vedem aduce in discutie, offf! Cred ca o sa-i spun verde in fata ca ma deranjeaza subiectul si sa nu mai vb de kg in plus. 

 

Alex, mananca o cioco sau ceva bun si interzis care iti place, o sa vezi ca trece starea proasta.  [pk]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...