Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

Pai asa, ziceti si voi de bani, sa nu cred ca doar la mine e asa...nasol e ca fara limita, nu ne descurcam, venitul sotului nu a fost suficient pana acum, e adevarat ca am avut cheltuieli: nasterea, celule stem, botez...am primit multe hainute, carucior, scoica, am cumparat patut, cantar (ca ne zapacisera in spital), sterilizator si pompa...m-am simtit tare prost ca nu ii cumparasem nicio hainuta. I-a luat sotul pt externare si au fost mici...el avea 47 cm, hainele 48 si erau mici...

Dupa botez ar trebui sa ne revenim...ar trebui...

 

Maeve, tu nu ii faci niciun vaccin?

 

V-ati gandit la ceva ocupatii, afaceri in perioada de concediu?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, imi pare rau pentru problemele cu banii. Noi momentan suntem ok ca eu inca sunt in postnatal si iau mai multi bani decat luam inainte. Greu va fi cand nu va veni nimic de la mine pana vine indemnizatia ca noi cu un salariu nu ne descurcam. Noi avem venituri echilibrate si dc cumulat reuseam sa punem ceva deoparte (nastere la privat, celule stem, totul pt bebe in afara de patut), cu un singur venit nu ne vom descurca pentru ca si ratele sunt mari, chelt au crescut si alea ca mai mereu e ceva de cumparat pt bebe. 

 

Fetelor, e prea devreme sa ma pun pe bicicleta de camera? Voi ce ziceti? Ma mananca undeva sa incep sa fac la bicicleta, dar imi e frica ca ma fortez inutil

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...