Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

oxana

 

Ele, am uitat sa-ti raspund... la burta punem centura si la c.r punem toate vorbele si barfele unora. [:D]

[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

 

oh banii..eterna poveste , si noi vom fi dupa cum zice maria 4-6 luni fara banii de indemnizatie , doar ai sotului , sper sa ne descurcam cumva , noroc ca nu avem rate de nici iun fel ..dar daca incepem la casa [batcap] [batcap] [batcap]  nici nu vreau sa ma gandesc cum vom face fata...daca nu spate ? [batcap] trebuie sa ma bag la banca...UFFFF 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]

Maeve eu cel mai rau am dormit cand o puneam pe Medeea in pat cu mine. Cum deschidea ochii si ma vedea cum incepea fataiala si datul din picioare..cerutul la tata.. adormea 10-15 min si iar o luam de la capat. In patut doarme culmea muuult mai bine. Chiar daca se trezeste nu ma vede si nu miroase a titi si daca nu ii e foame adoarme la loc. Eu aveam de gand sa lipesc patutul de al meu daca era nevoie dar nu a fost nevoie..chiar din contra. ca sa doarma bine trebuie de multe ori sa plec din camera ca daca ma are in vizor nu se culca neam. Dupa ce o adorm daca vad ca da semne de trezire plec din camera cateva min si cand revin e adormita la loc. Daca nu plec casca ochii cat cepele si se trezeste.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...