Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

Cu decalotarea inca nu am inceput, poate pe la 3 luni...am vazut ca face pisu in jet, deci e ok. La primul copil am folosit crema Mercurialis Salbe, a fost super, era aproape lipita putzi su dupa 2 saptamani se tragea de tot. E din plante, si acum mai am in tub dar o sa cumpar unul nou pentru Andrei. http://www.kraeutertee-onlineshop.de/index.php?cPath=3_154. Am inteles ca nu se gaseste aici, eu am cumparat-o din Germania.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu nu ma lovesc de pb lunilor fara bani acum, ca salariul imi merge normal si in octombrie imi vin stimulentele+alocatiile cumulate.

Asta nu inseamna ca ajung... [batcap]

Plus ca atunci cand stai la casa mereu faci cate ceva..deci am credite, carduri si tot ce se mai poate. 

 

Alex tu te plangi ca vrei musafiri?? pai eu ma plang ca nu avem unde merge ca musafiri? deci vin la tine??? [:-)))]  Noi toti pretenii care ii avem sunt doar "de venit la noi" invers nu e valabil "ca stau la bloc" [alcool]

 

Oxana [flo2]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Elena nici eu nu am primt prea multe vizite ca toti prietenii au cate ceva..enterocolita..copii cu 3 sapt mai mici ca a noastra..sunt plecati prin simpozioane si iaca asa nu vine nici naiba la noi [batcap] . Noua ne era frica sa nu vina lumea peste noi [soricel]

Dar nu ma plang ca ce e drep nu prea am avut chef.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eu nici nu vreau sa ma gandesc cum va fi cand venitul meu scade, rate avem toate( noi am reusit sa punem in avans 10 rate, macar asa stam mai linistiti). Eu sunt curioasa cati bani o sa iau acum , pana in 30 Iulie am fost in concediu de odihna , abia acum in 15 iau si eu bani pe prenatal
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...