Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Fetelor, si noi suntem cu descoperit de cont etc. Si nu reusim sa il mai acoperim. Avem si credite... Rezonez cu voi. Dar eu am realizat ca desi in timp salariul mai creste, tot nu reusim sa economisim. Mereu apare ceva... Dar cum necum te descurci daca ai sanatate si intelegere

Si la noi e aceeasi situatie.... Avem credite pe 30 de ani, un mic card de credit din care tot " ciupim" sa ne mai facem mici mofturi...

 

E greu: toate controalele si eco din cele 9 luni, nastere, toate lucrusoarele de la A la Z ca nu amprimit nimic, celule stem ( inca platesc rate)... Se aduna.

De ce credeti ca am acceptat oferta asta cu jobul part time?! Imi e greu sa muncesc cand doarme bebe ( cand apuc/ zi/ noapte, cand altele poate dorm) dar prefer sa am acolo o rezerva sa nu stau stresata pana primesc banii de CIC...

 

Sunt obo, dar eu am intrat in hora si trebuie sa joc!

Visul meu e sa stau acasa 2 ani cu Rebe ( desi am optat pt 1 an), sper sa strang banuti sa pot sta 2.

 

 

Alex, te inteleg, dar trebuie sa gasesti forta sa zambesti. Esti o luptatoare, ca si Stefan. Va fi bine!!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxy, ma gandeam sa iau recipiente sterile pt proba de urina de la farmacie si sa depozitez in ele ( cred ca sunt mai ok ca pret... )

 

Eu sunt sigura ca le voi folosi, am asa o liniste cand le stiu acolo... Pot pleca de acasa fara sa ma gandesc ce papa...( le epilat, de exemplu:)

Decat sa il arunc, il pun acolo si in 6 luni cat rezista il folosesc sigur!

 

 

Ma amuza cum sarim noi toate cand se deschide cate un subiect din asta " delicat"

 

Cu dunga.... De ce va frecati, ca doar nu e pe exterior?! :)

Eu nu am avut-o in sarcina, iar dupa nastere se zarea discret, dar a disparut de la sine apoi.

 

Ma gandeam ce fraierik sunt... Am luat stratamed, crema aia pt cicatrice, am dat 130 de lei pe ea si nu cred ca m-am dat de 3 ori... Zace in sertar!

Si inainte de a naste am cumparat 1000 de lucruri, ca " asa trebuie" si zac acolo...

 

Trebuie sa fiu mai atenta, ca acum sunt mamica si trebuie sa fiu mai strangatoare :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...