Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata! Merci fetelor de complimente! E asa de placut sa le auzi!  [flo2]

 

Betty... curve, ce te-ai sesizat  [:-)))] . Eu nu observasem...

 

Am inteles Mony... gura lumii of, gras nu e bine, slab nu e bine.  [alcool]

 

Maeve tu iei asa de multe bodyuri? Eu vreau sa iau 5 maneca scurta si 5 maneca lunga. Si alesesem varianta pe alb, apoi am vazut ceva frumos colorat asa ca ma gandesc sa iau colorate si sa renunt la astea albe. Sa iau si albe si color mi se par multe...

 

Ama am vazut ca ei livreaza si in Ro, dar costa 15 lire. Livreaza si in RMold. cu 7,5 lire [:D]. As putea comanda la Chisinau, dar mi-e sa nu ma puna sa platesc taxe vamale ca RM nu e in UE.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata, n-am apucat sa scriu de 2 zile, cand incepeam tot aparea ceva.

 

Eu is suparata nitel ca mi-au iesit vergeturi pe sani, am tras niste boceli, nici nu stiu daca pot sa ii dau cu ceva... Sanii erau ce aratau mai ok la mine, ieseam cu ei la inaintare si acopeream si slanina si alte defecte :(((((  

 

Despre problemele "importante" in viata ( nu vergeturi), ci kk... intram in categoria fara kk de 3 zile, inainte facea o data pe zi la 3 noaptea, regret acum ca am zis ceva, vreau kk la orice ora ar fi... Am baut si bere, mancat pepene galben cu berea, nu vreau sa ii bag supozitoare... Offfff

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxana, eu nu folosesc cu maneca scurta in anotimpul rece, cele fara maneca i le dau pe sub bluzite oricand si pe sub sleepsuits la dormit deci 7 e ideal si cele cu maneca lunga pe sub sarafane sau salopeta...de ex am luat colorate pt varsta 3 luni fix si albe pentru 3-6 luni. Cele colorate deja le poarta si cand iesim afara ii mai dau o jacheta sau un puloveras si gata. Adevarul e ca imi plac la nebunie body urile, sunt dusa, stiu :))

7 la 35 lei sau 7 la 50 lei chiar mi se pare avantajos pt cele simple.

 

Ah ce ma bucur cand imi adoarme in sling! Ca imi pot folosi mainile si mananc si eu!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doxy, din pacate , daca pui in cos si ajungi la checkout, Romania nu e intre tarile in care livreaza, ca s-o poti alege. De M&S zic. E o optiune, dar only from UK stores. Adica dintr-unul din mag lor plasezi o comanda care va ajunge intr-unul din mag din RO, odata cu un transport de marfa. Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...