Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

Pai ce sa zic ..... cel putin pentru o perioada .... bebeii sunt pe primul loc .... noi, mamele mai la urma.... decat strictul necesar.

Eu ma uitam acum pe net .... as vrea sa ii comand fetei ... un costumas crosetat ... hand made .... am vazut o multime de modele superbe... as vrea ceva frumos pentru botez ... care cel mai probabil va fi in octombrie .

Ana Maria da-mi si mie un sit cu hainutze handmade. eu am doar pentru cacuulite handmade.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

multumesc Ana!

 

 

fetelor, stiti d. enterocolita se ia? joi avem bilete la spectacol si vroiam sa ramana soramea cu Miruna, dar nepotica a facut enterocolita. acum nu stiu dc sa o mai chem sau nu. voi ce ziceti?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubulina se ia. Eu una nu m-as risca sincer. E f periculoasa la bebei.

Ama o am filmata cum se scandalizeaza ..sa ii arat cand se face mare! [soricel]

Ana ce faine sunt! Acum astept sa vina soacra-mea sa vad daca stie sa faca  (stie bine sa croseteze). Vreau prea multe modele ... [alcool]

Oxigen [flo2]  Ochii sunt ai mei . Forma ..culoarea am inteles ca se mai poate schimba (in familia mea suntem multi cu ochii albastri)

Maria sper sa treaca cat mai repede colicii [flo2]  Sa incerci si alte picaturi ca am inteles ca ce se potriveste la unul nu se potriveste la altul. Eu sincer nu am vazut nici o diferenta intre ele  (bonisan epumisan gripe water)...dar merita incercat

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...