Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iul.aug 2013 (1)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 531
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

buna fetelor [flo2]

 

am plecat vineri eram la o casuta si vad ca ne-am mutata la alta casuta...

 

monirina FELICITARI !!!!!! bine ai venit Vlad Lucian !!!! sa cresti mare si sanatos !!!

 

diana , bobita [flo2]  pupacesc fetele , mie mi-i se pare ca amandoua seamana cu taticii..

 

dana linistita du-te la nunta fara patrik..nu pleca urechea la ce spune lumea , pentru bebe e prea obositor..si vorba fetelor du-le poze.. [flo2]

 

yvy ce situatie ai tu pe acasa...uf greu cred ca pana la urma un pic de militarie nu strica...astept sa vad cum a decurs iesirea ta si dadacitul sotului.. [flo2]

 

mocanita se pare ca si Toma continua cu micile gelozii.. [flo2]  va tin pumnii fetelor sa depasesca copii cat mai repede si mai usor situatia..

 

betty " va urez succes " [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))] [:-)))]  deci e bestiala faza...

cate zile trebuie sa-i mai dai tratament biencutei , si de ce crezi ca a luat infectia de la tine intrauterin ? cum asa doar lichidul amniotic e " steril ' nu ? iar ea nu a intrat in contact cu fluidele tale doar ai nascut prin cezariana..

 

maeve [flo2]  asteptam sa ne scrii mai des , cum ai timp.. [il]

 

adriana deci a fost show de show , ma bucur ca ti-a placut la concert..

ce activitati frumoase aveti vou ..cu fantome ...pictate..ma tot intreb oare eu am sa am rabdare sa ma joc cu ilinca cand va mai creste ?

 

maria , betty chear cand o punem de o ieseala ? eu alaptez ca nesimtita oriunde [soricel]

 

paula cred ca e crunt sa vrea bebe doar in brate , eu nu stiu cum as fi [batcap] , noroc ca ilinca nu vrea sa stea in brate mai mult de 4-5 minute..

eu nu alaptez decat in sezut..imi este asa de usor..

 

bobita sper sa-ti treaca ranile cat mai repede..eu spre rusineam mea ma spal pe sani de doua ori pe zi...seara inainte de culcare si dimineata la sculare ..intre mese nu ma spal , dar schimb zilnic bustiera sau sutienul

 

felicitari Rebecuta ..pentru cresterea in greutate ..incet incet ne ajuge-ti din urma..

 

dariana  insista cu mulsul , pune comprese cu apa calda , sper sa nu fie vorba de mastita..apropo cum stati cu ictrerul ?

 

apropo de protectis...daca regurgiteaza copii dati protectisul intre mese , asa sigur ajunge in gurita si stiti ca se tine la frigider !!!

 

atat am citit dar nu mai stiu ce [batcap] [batcap] [batcap]

 

noi am fost tare cuminti , papam mai nou la 10 seara , somn pana la 4 apoi la 7 dimneata , se pare ca incat incat isi regleaza somnicul si orele de trezire..

 

legat de ameteala si eu am ametit sambata paraca eram drogata , daca aplecam capul simteam ca se invarte totul cu mine , ma gandesc ca sunt ceva carente de minerale sau vitamine ? de la alpatat?

 

sanii si la mine , nai nou sunt moi , nu se mai intaresc ..oare sa incep sa pierd productiia de lapte ? incerc sa bag lichide , ma strofoc la 2 litrii minim dar cum nu mai e asa de cald niu prea mai aluneca asa de usor..

 

legat de sutien eu port si sutien si bustiere si au afectat productai de lapte , si bineneteles nelisitele tamopane de sani..

 

ele [flo2]  cum stati cu kk...

 

care ati mai facut vaccinul ? la ilinca i l-a adminstrat in piciorus oare trebuie sa para reactie ca la manuta ?

 

am mai intrebat dar vad ca nu mi-i s-a raspuns ..va-ti vospsit careva cu vopsea cu amoniac ? ati muls laptele respectiv sau nu ?

 

va pup pe toate , nu va numesc sa nu uit pe careva..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

bubulina nici intr-un caz sa nu te duci sa sa o duci pe micuta ENTEROCOLITA e tare nasola la pitici..

 

lapte eu beau zilnic , cate o cana sau manac fulgi in lapte..asta de la bun inceput , si barnzeturi mananc de toate..

 

bobita la multe lunite !!!

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olimp eu m-am vopsit si nu.... nu l-am muls

Medeea a dormit 8 ore noaptea trecuta [pk]  .. nu ma plang... Ma laud! M-am trezit speriata pe la 6  am verificat daca respira [alcool]

E normal ca pe la 3 luni sa nu mai fie plini din cate stiu eu . nu pierzi laptele . Eu  sunt dromader ca si in sarcina si beau f putine lichide .. nu mi-a afectat cu nimic productia. Beau fortat cam un litru jumate .. rar ajung la 2.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

diana [:-)))] [:-)))] [:-)))] dromader ..

trebuia sa spui camila ca ai doi sani..sau te referi ca ai unul cu productaie mai mare ? [:D] [:D] [:D] [:D]  s-a mai refuct lapticul la sanul celalalt ?

 

deci sa inteleg ca sanii nu se mai intaresc asa ca la inceput ..posibil sa fie din cauza ca sau reglat..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...