Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (6)


Recommended Posts

raluca bine ca nu este nimic grav :* sa scape Miruna de mucisori :)

 

lili am facut niste buburuze albastre :) la nunta am avut gargarite pereche rosii :)) iti pun pe grup si ce am facut eu ca si marturii pana acum.poate te inspira :)

 

ce bine ca am fost pregatiti pt puseu ca altefel nu stiam cum sa gestionam ... bb sta la titi non stop papa si bibe de 90/ 120 chiar si 150 ml de la 10 pana acum a papat un singur bibe de 50 ml.si in rest titi si nani cam la o ora se trez pt titi doarme oricum mufat :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Hello fetele!

 

Hellie, multumesc de raspuns [flo2] ! Cred ca-mi iau si eu unul si vedem cum o fi cu durerile...

 

Raluca, sanatate Mirunei! Uff, si mie mi-e groaza cand o incepe R gradinita...cu el n-am avut probleme pana a intrat in colectivitate, la 2 ani si 2 luni, dar la acum e altceva....

 

Doina, sanatate si lui Filip!

 

Azi am reusit si eu sa-mi iau adev de la casa de pensii, urmeaza maine certificatul fiscal si sper sa termin cu tot dosarul sapt aceasta.

 

Simcri, m-au facut curioasa fetele cu proiectul tau, dau si eu add acum pe FB sa vad ce minunatii faci tu acolo:)

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna, sunt suparata. Patrick a scazut in greutate pt prima data- de la 6,57 la 6,39kg. Suge goleste sanul, doarme, nu plange. Nu inteleg. Poate e timpul pt o vizita la dr. Sau nu e cantarul bun.

Adeverinta de la fostul job n-am obtinut inca, a fost concediu pe-acolo. Adev de la pensii arata continuitatea contributiei, nu inteleg de ce mai vor de la job. La primarie in loc sa verifice info oficiale gen itm, devin suspiciosi cand intreb dc pot sunta adeverinta. Acum ca sunt carti de munca electronice, nu ii inteleg.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

criu si noi ma.ifestam la fel :) dormim toata ziua cu reprize de titi pt ca doarme mufat :D dar ar dormii incontinuuuuu numai ca mai.incearca titi sa fuga de el si se trezeste :)

 

gata revizia de 3 luni 6400g si 64 cm la controlul de 4 luni vom.vb de diversificare dr a zis ca incepem cu supa de zarzavaturi ... tre sa ma uit si eu pe site-ul de care ziceati ... oricum mi-a dat flafi sperante :p poate mai scapam de mesele de lp :*

 

ps si acum.l-am pus la san si el ce bucurie dormmm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gata vaccinul. .am ramas uimita..in afara de o maraiala pt ca il ti eam putin imobilizat, zmeul meu nu a zis nici pas..nu ma asteptam sa fie asa liniștit. .i-am luat temperatura si avea 37, 3 cand am ajuns..acum pare mai recea mana..cred ca are sub 37..

 

Acum doarme. .iaat..dus..se trezește. .suge. si somn. Asa a facut si ieri. .in rest e ff vioi..

 

Carmen. ..cred ca pt ca l-au deranjat tare gingiile si s-a agitat a mai scăzut. .zic.nu știu. .

 

Ralu..superb ce am văzut pe net. .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...