Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (6)


Recommended Posts

Da, deci asta era, locul strain, persoane straine, nu mai era acasa, mediul cunoscut (acum ma uit in coltisorul ei unde isi are patutul-draperiile la care ii place sa tot uite si vorbea cu ele[:D], dulapul, partea patului unde sta tati, acolo nu maierau toate astea) 

Imi aduc aminte privirile ei cat eram la mama, se tot uita in jur si avea o privire de parca nu recunoaste nimic.

Off, am supus-o la un stres. 

Asta merit  [batcap]  [batcap]  [batcap]

 

 

A trecut, sa-mi fie invatatura de minte.

Multumesc ca sotul e foarte intelegator si rabdator cu mine, desi nu a lipsit replica din partea lui "ti-am zis eu", dar mi-a spus-o retoric, cu calm. Invat din greselile mele [:I]

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Neata!

 

Felicitari pentru puii crestinati, Ralu si Doina!

Carmen, am gasit si eu un site care zice de cei nascuti in mai cu IQ-ul mic, iar la cei nascuti in aprilie, se zice ca sunt predispusi spre autism. Mi se pare o prostie. Din pacate, nu mi se permite sa dau linkul, dar daca dati pe google, gasiti.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vicky frumoasa doamna, frumoasa domnisorica :)

deny bine ai revenit, foarte stresant pentru voi toata nebunia de rubedenii. Acum sunteti acasa poti sa incepi sa o obisnuiesti usor cu lumea in jur sa nu mai fie atat stres data viitoare. 

madi tu esti o mami supermodel :)

Ralu felicitari pentru crestin , sa fie sanatos si fericit

Pe asta cu nascutul in mai nu o stiam, la cate persoane extrem de inteligente cunosc nascute in mai, mi-e si frica sa ma gandesc cat de geniale ar fi fost daca se nasteau in alta luna :P

Stiam de nuntile in mai se zice ca nu tin, or fi facut niste babe studii statistice pe tema asta...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Flafi..inca doua episoade de genul si ajung ca înainte de sarcina:))

 

Deny..stiu de la nepot ca nu se acomoda usor cu schimbarea locului. .acum are 1 an jum si nu rezista mai mult de 2 nopti departe de casa..eu pe al meu l-am tot plimbat. .dar tot vad ca i se schimba ritmul lui..si e marait..iar la oboseala plange cu lacrimi si suspine. .ma termina plansul asta..si cand ii curg lacrimi pe obrajiori:(

 

Deny..trebuie sa fi fost tare greu pt tine..dar bine ca sunteți acasa acum. .

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aveti dreptate fetele.

Recunosc ca am fost mai mereu suparata, nervoasa, agitata din cauza rudelor. Nu mai rezistam acolo. Dupa 2 zile deja ma plangeam la sot prin skype ca vreau acasa.

 

Multumesc pt sfat Flafi. O sa tin cont de el. 

 

A adormit printesa. Ce dor mi-a fost de obiceiul ei, linistita, cand ii somn anunta ea prin marait usor si ii dau tzitzi, papa si adoarme.

La mama cu greu o mufam, acum apuca tzitzi linistita.

 

Isi baga pumnisorul in gurita, si credem ca ii apar si ei curand dintisorii ca are doi mugurasi la gingia de sus. Cand o masez usor acolo cu degetul meu, asa se linisteste si zambeste, ii pare bine, de parca e happy ca s-a facut inteleasa ca acolo e bubica [:D].

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deny bine ati revenit la calm. Asa e la toti...neamuri atotstiutoare care scot mamica din pepeni si genereaza una bucata copil stresat si plangacios. Bine ca a trecut.

 

Madd ma bucur ca esti mai bine.

 

Si noi am avut careteva episoade de plans de nu mai stiambce sa ii fac in deplasare, iar cand ajungea acasa asa se intindea si zambea. Nah ...sunt micuti si ei si au nevoie de o rutina deocamdata. Eu sunt mare si am nevoie de liniste uneori. [soricel]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...