Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (6)


Recommended Posts

Deiuta, Crina, merci!

teoretic deci ar tb sa primesc decizia intai.

 

Deiutza, la noi prima data dupa Bcg era un pic rosu, dar daca te uitai cu atentie se observa...deci nu era ceva vizibil rau. Cam intr-o saptamana asa a inceput sa se umfle si sa se vada ca lumea.

 

Vicky, in RO fontanela e prima verificata. Si medicul de familie si Marcu intai si intai masoara fontanela...dar nu le da niciodata la fel :))) la Marcu am fost ieri,,la med de familie azi si nu le-a dat la fel :)))) nici lungimea copilului nu le-a dat la fel :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Întrebarea mea era..daca il vede dr de fam...sa mai merg si la pediatru?

 

Ma interesez de unul ok in clinica la favorit..e aproape de mine..

 

Aa..si voi ati mai mers la control la gineco la 3 luni? Nu mai tin minte daca a zis ceva dr data trecuta de asta sau nu..

 

Mony omv..nu te-am mai vazut de muult. .ce faci? Esti ok?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Întrebarea mea era..daca il vede dr de fam...sa mai merg si la pediatru?

 

Ma interesez de unul ok in clinica la favorit..e aproape de mine..

 

Aa..si voi ati mai mers la control la gineco la 3 luni? Nu mai tin minte daca a zis ceva dr data trecuta de asta sau nu..

 

Mony omv..nu te-am mai vazut de muult. .ce faci? Esti ok?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[alcool] Deci eu sunt cam denaturata asa, daca nu am fost pana acum cu bebe la pediatru?

Am inscris-o la medicul meu de familie (nu stiu daca-i pediatru, dar are muuulti copii inscrisi). Are cabinetul intr-o alta localitate, dar are pacienti gramada si din oras. Mie imi convine ca atunci cand am nevoie de ea, o sun si vine la mine acasa sau cel tarziu a doua zi ma primeste la ea, daca nu-i urgent.  A vazut-o pe bebe la o saptamana acasa, la 2 luni i-a facut vaccinul si la patru luni parca as vrea sa ma duc la cabinet, s-o masoare+ cantareasca oficial, iar vaccinul vreau sa-l fac tot acasa.

Nu-mi place deloc ideea de a merge prin salile de asteptare ale cabinetelor, pline de copii cu diferite probleme.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...