Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

CIRESELE de mai-iunie 2013 (6)


Recommended Posts

Vicky, dai cu ceva gel, tratament, etc la dintzoci?! Or fi bune la ceva gelurile astea sau doar apa de ploaie?!

 

am reusit si eu sa ii calc hainutele si sa dau cu aspiratotul un pic...daca reusesc sa si mananc cevaaaa...ma declar satisfacuta :)

 

vigantil tot 2 pic si noi...darmai uit eu de el. De acum insa trebuie sa nu mai uit ca iesirile la soare sunt mai rare...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

M-ati zapacit cu dintocii puilor ca zic hai sa ma uit si eu la a mea. Si cand colo ce sa vezi? Jos se vad in gingie deja, e umflata in dreptul incisivilor, sus insa nu reusesc sa ii trag buza sa ma uit. Asa se explica de ce isi roade manutele de vreo 2 saptamani.

I-am luat niste chestii de ros de la tommee, scrie de la 3 luni pe ele, dar le impinge cu limba afara.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Revin cu o problema, a mea printesica nu mai manance:( Vrea afara, vrea sa se uite pe pereti, la jucarii. Doar cand o razbeste rau de tot foamea incepe sa urle dar dupa ce suge 5, maxim 10 min se apuca de ale ei. Rade, se joaca, uda si murdareate pampersi, a luat si in greutate, 150 g in ultima saptamana. Sa o las in pace sau sa iau masuri?

 

Ralu, ce ai patit tu cred ca e cosmarul fiecareia dar important e ca Matei nu a patit nimc. Pup un baiat curajos!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna,

 

Revin cu o problema, a mea printesica nu mai manance:( Vrea afara, vrea sa se uite pe pereti, la jucarii. Doar cand o razbeste rau de tot foamea incepe sa urle dar dupa ce suge 5, maxim 10 min se apuca de ale ei. Rade, se joaca, uda si murdareate pampersi, a luat si in greutate, 150 g in ultima saptamana. Sa o las in pace sau sa iau masuri?

 

Ralu, ce ai patit tu cred ca e cosmarul fiecareia dar important e ca Matei nu a patit nimc. Pup un baiat curajos!

Am observat ca fetele de pe Alapteaza sfatuiesc sa ii dai mai mult noaptea in somn in cazuri din astea ... dar daca zici ca in rest e ok probabil ii va trece perioada asta!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Criu, Parca-s vorbite pupezele noastre. La noi dureaza treaba asta de mai mult de 2 saptamani, tot 150 gr a luat sapt asta, 120 sapt trecuta. Ma gandesc ca daca i-ar fi foame ar urla, nu?

 

Eu am alta dilema. A mea s-a "invatat" cu 2 plimbari in parc pe zi, timp in care doarme. Ce-o sa ma fac cand o sa iesim doar o data din cauza ca se intuneca devreme?

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...