Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut.

greu cu forumul...merge aiurea rau de pe tableta asa ca am citit in reprize si nu reusesc sa mai nominalizez.

 

daca bnu m-as face cat tancul as manca dulce non stop, se mai amelioreaza starea daca iau magne b6 dar si asa mi-e pofta de mor.

 

noi am fost cam stresati si agitati, a inceput N. gradinita lacrimi multe din partea ei, drame din partea bunicilor, nervi  in pioneze la parinti dar nah asta e ...trec toate.  Sper sa se acomodeze si sa mearga de placere.

 

eu cu nervii sunt la pamant, renovam apartamentul, greu cu banii in perioada asta ma bazam pe mama intr-o oarecare masura, mare greseala, pt ca noi lucram impreuna dar se pare ca pt a multa oara am luat o mare tzeapa. Asa ca vreau nu vreau trebuie sa ma intorc la lucru. Merg deja cateva ore ca deh e nevoie de mine si eu fraiera,  asa ca alaptez, fug la lucru de acolo dupa fiica-mea la gradi, inapoi la lucru si tot asa. 

 

T. are 5,5 kg iar la cm nu stiu ca nu sta dar ii vin hainele de 62 cm. are zile cand e foarte activ se intoarce de pe burta pe spate altele cand nu are chef de nimic, in schimb la orice ora sa ii povestesti si el gandureste.

 

Apropo..,voi ce exercitii faceti cu ei ca am vazut in multe postari ca ziceati de asa ceva. Detaliati va rog.

 

Mult succes celor care merg la scoala si de ce nu si la gradi in noul an!

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci Lili, tu fa-l pe cozonac si nu iti face griji mai departe [soricel]

 

v-am prinsss oricum... [soricel] cu dulceturi, halvale, romtoaffe etc etc...ma simteam oarecum stinghera cu pofta mea de dulce...

 

kabecka ai o minune de ciresica...numai ochisori toata!:)

 

maddie, la medlife la marcu am vazut un tabeloi pe perete si greutatea la 3luni era 5700, deci stai bine. Plus, mai sunt graficele de la OMS..le stii?

 

flory, pai si bebe cu cine sta?! 

Ca si exercitii, gimnastica cu mainile lui in mainile mele, pus pe spate si intors piciorul pana ajunge pe burta, etc...toate cu cantec si ranjete...nimic prea special

 

p.s. Imi pusesem un castronel cu biscuiti biskrem sa ii am pana diseara...ahaaa.ddaaa, siguuur..parca nici nu au fost pe acolo

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lilly, trec eu prin Craiova la intoarcerea din vacanta, iau ptr toate fetele din bucuresti? :P

 

Fetele, eu mananc mai mult decat oricine. Am o pofta de mancare, acum cand stau la masa cu alti oameni observ. Aici sunt mese fixe si nu iesim sa vizitam deci ne rezumam la astea 3, mic dejun, pranz si cina. Mie mi se face foame de la una la alta, se poate sa fie de la alaptat sau doar mi s-a marit stomacul de cand mi-am permis atatea?

 

Si eu as manca dulce de fiecare data. Cu magneB6 tratez?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-a întâlnit sotul cu mf si i-a zis de piticii mei cu greutatea si a început sa rada..i-a zis ca abia așteaptă sa o sun sa ini bage mințile-n cap:))

 

Am si vreo trei tipuri de înghețată la frigi..:))) merge taare bine cu clătite. .eu tot caut sa cumpăr betty cu tiramisu dar nu găsesc:((

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Exerciții. .picioruse ridicate la burtica si apoi intinse..ridicat ( putin ajutat) bebe in fundulet pt cateva secunde. Oricum el face un fel de abdomene..szi am început sa rad singura prin casa cand l-am văzut cum se trage de pantaloni ca sa se ridice mai usor..mi-aduce aminte de mine in ultima luna de sarcina:)))))

 

Continui..rostogoliri cu ajutor..stat pe burta...avion pe picioare si in brate pe burtica..

 

Cel mai tare se amuza cand il fac sa danseze si il tremur din buric:))

 

Aa..si cucu bau cu scutecul:)

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...