Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

CIRESELE de mai-iunie 2013 (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 500
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Dragele mele, intru scurt sa va spun ca suntem fb.

Edy inca isi regleaza tranzitul dar e spre bine zic eu.

La servici e relaxare fata de mami srl, chiar daca e inchidere de luna sau de ce o fi.

Tanti se descurca neasteptat de bine si Edy la fel, azi de ex nu a plans deloc, ieri putin matzait si atat. Tanti e incantata, sotul care a stat luni si marti acasa e incantat de tanti , deci totul ok.

 

Vicky, multumim pt ca te gandesti la noi.

Va pup acum si sper sa intru la noapte.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Revin totusi acuma.

 

Ca sa fiu mai explicita, luni eram cu inima stransa si am plans pe drum, e normal zic eu in conditiile in care de cand s-a nascut am iesit fara el de 4 ori, in total cumulat 3 ore.

 

Am ajuns la servici, nu ma suna nimeni ca plange copilul cum pateam cu sotul, asa ca usor-usor m-am relaxat. Apoi a inceput sotul sa imi trimita poze pe whatsapp, si vazand copilul vesel si multumit m-am linistit.

 

Marti la fel, azi nu a mai fost cine sa imi trimita poze dar am vorbit cu tanti in timp ce il plimba in parc si mi l-a laudat iarasi cat e de cuminte si dragalas etc, asa ca toate bune.

 

Sunt sigura ca daca as sta acasa cu ochii pe tanti as gasi de comentat ca aia nu asa trebuie sau astalalta de ce nu e asa, acuma eu i-am dat instructiuni iin scris si din cate imi dau seama se straduieste sa imi faca pe plac.Pana se automatizeaza. dar pana la urma zic eu ca important este sa fie Edy fericit si deocamdata asa pare.

   Iar eu pot sa ma bucur stiind ca el este bine si de compania colegilor si sa imi fac munca pe care de altfel o indragesc.Nu as fi crezut. Doua luni am lacrimat la gandul "oare ce ma fac?" "cum va fi?".

 

La multi ani, Edy din sudul tarii! Sa cresti mare si sanatos!

 

Felicitari micilor crestini!

 

Fluturash, cred ca fiecare am trecut prin momente in care am zis ca gata, divortez. Sunt rare cazurile in care nu s-a rostit niciodata acest cuvant.Indiferent ce va fi, sa te gandesti bine, sa nu te grabesti. Poate mai are tati nevoie de timp, daca nu a gresit cu ceva de neiertat poate ii mai dai timp si castigi si tu timp de gandire. [flo2]

 

Va pup din nou, noi iesim la plimbare.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

mony sa stii ca ma gandeam la tine, ma bucur sa aud ca esti ok :*

 

deiuta da da hai ca te motivam, sa creasca mare si frumoasa micuta crestina

 

carmen bine ca este ok cu greutatea, spir la joaca si relax nu cred ca este panica ... si mihe mi se pare ca bb nu se uita cum am citit eu dupa jucarii dar nah :) se uita dupa tel :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hainute depinde de firme purtam 3 spre 6 luni :D ma despart greu de ele pt ca imi sunt dragiiii desi am o gramada noi spalate calcate .. nu prea avem de toamna tre shoping si sa vdm ce mai primim.la botez :D

 

din seara asta incepem si noi trainingul cu patutul este si sotior in co si sa nu ma chinui singura :D o sa incerc sa-l mai infas cu puturica de infasat si am scos si eu sacul de dormut sa il.spal desi este nitel cam mare :)

 

cum ii mai imbracati.pe bebei acum?

 

il culcam cu salopetica cu maneca si.pant scurti si ciopei in casa la fel dar azi am pus pant cu botosei ... afara am iesit in body cu maneca scurta si o bluzita cu maneca lunga subtirica si pant lungi de training acum.seara am pus un.body cu maneca lunga si o sa pun la fel o bluzica

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

He he! body cu maneci lungi, pant grosi, sosete, bluza trening si am iesit ieri afara. Ma miram de ce tipa, a transpirat. Noaptea body mai  subtirel maneci lungi, pantaloni lungi fara sosete si cearceaful meu peste pana la subsiori. 

Cam rece pt baie, 24gr in dormitor. 

Imi sunt tare dragi si mie hainute, dar si-au gasit deja stapan. Sotia varului naste in cateva zile, iar nasica a aflat ca e insarcinata sapt trecuta inainte de botez.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...