Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Europarlamentarii Romaniei


Recommended Posts

  • Răspunsuri 45
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ba nu.Da` ma rog daca vrei sa discutam la o cafea ca tot n-m dat pe aici de mult...o sa-mi faca placere.

 

Acu` mie mi s-an facut rau cand am vazut ca Ramona Manescu candideaza la europarlamentar.Si in afara de a fi sotia lu` ala...n-a facut nimic.Astia sa ne reprezinte?brrrrrrrrrrrr

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hotii masinii lui Becali au primit pedepse definitive cuprinse intre patru si 12 ani de inchisoare, acestea urmand sa fie puse in executare de politistii Serviciului Urmariri.
 

Becali in cazul sechestrarii de persoane a primit 3 ani de inchisoare cu suspendare.

 

În acelaşi dosar, boduguarzii lui, Ştefan Dediu, Cătălin Otto Zmărăndescu, Mihai Mila şi Marcel Popa au fost condamnaţi tot la trei ani de închisoare cu suspendare, pe un termen de încercare de opt ani.

 

De unde ai scos asta ca hotii sunt liberi si Becali in puscarie?

 

Becali nu e in puscarie pentru sechestrare de persoane ci pentru dosarul valiza si dare de mita si afaceri oneroase cu privire la schimbul de pamanturi din Pipera cu Ministerul Apararii.

 

Mai, intereseaza-te inainte de-al caina pe Becali si a vrea sa indrepti atentia catre Basescu e di vina si ce justitie de rahat avem ca nu e asa.

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Becali a fost europarlamentar.....apoi cineva a zis ca toti penalii ajung europarlamentari....

 

Acu` de exemplu Renate Weber sau cum s-o scrie vrea sa fie europarlamentar.....Ramona Manescu.....si altii care nu au facut nic`  pentru tara...dar or sa ne reprezinte,pentru ca tyrma da buzna fara sa stie despre ce e vorba si voteaza...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Phua Rufus,tocmai mi-a trimis primaraia formular sa ma inregistrez ,daca vreau sa particip la alegerile parlamentare(ca si votant ,bineinteles [:-)))] )

 

Deci sa nu-mi pierd timpul(cine sunt candidatii?)?

 

Dana

 

 

 

aici candidatii ( unii deja de " profesie" europarlamentari ) :

 

http://www.gandul.info/politica/lista-castigatorilor-la-alegerile-europarlamentare-2014-simulare-32-de-locuri-se-impart-intre-5-echipe-12281071

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...