Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

Fetelor voi cum ii purtati imbracati prin casa pe bebei? Nu stiu ce sa cumpar ca sa nu iau multe si inutile. Oare un body maieu (merci Maeve de pont ca eu intentionam sa iau cele cu maneca scurta pentru pe de desubt), de desubt si un body cu maneca lunga pe deasupra e suficient la 22-24 grade? Sau tre sa-i pun si o vestuta/bluzita?

doxy, eu o tin cu maneca scurta si pantaloni lungi. eu am 25de grade

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Merci Diana!  [flo2]  Ma gandeam ca daca tot am asa o fata cu forme rubensiene poate sa-i fac o fotosesie la un profesionist. Oare cat m-ar costa?

Bubulina tie ti-au facut poze la bebe? sau cine zicea de o sedinta foto la bebe ca nu mai tin minte..

 

Dana la noi trece vaccinul. Inca e mare buba si urata dar uscata.

doxy noi i-am facut poze profi. sedinta e in jur de 150eur si vreo 100 eur albumul.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doxy, noi (grupul meu de prietene) suntem destule incat la imparteala transportului sa ne coste mai nimic, e adevarat ca n-am depasit de multe ori 110 lei deci n-a fost cine stie ce volum. Deci n-o sa te coste transportul din uk, ca noi oricum comandam, te bagam si pe ti n e, nu stiu cat costa sa ti le trimit din buc , insa.si cu ce.

 

Oxi, firma prin care comand eu se numeste transportpacheteanglia.ro

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Da, Oxi, nu-i problema. PT transportul asta e prea tarziu, ramane pt cel care pleaca de acolo pe 19, e ok?

Nu stiu ce sa zic de calitate, next cred ca au designeri mai creativi, implicit modele f frumoase, dar eu am un fix cu atele, daca atarna din ceva, nu iau, la fel daca contin si altceva in afara de bumbac. Eu iti spun din experienta cu Toma ca Mariei nu i-am luat de la Next pana acum. La m&s materialele sunt fff bune si caitatea cusaturii la f e l. Dar, din nou, e doar experienta mea.uite,body-urile astea de ex sunt formidabile.

 

http://www.marksandspencer.com/Autograph-Superfine-Cotton-Sleeve-Bodysuits/dp/B0049Q0FOM?ie=UTF8&ref=sr_1_14&nodeId=42966030&sr=1-14&qid=1378318650

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubu, da, asa sunt si la next.

 

Si a mea e super agitata. Si a fost toata ziua. Seara asta pt prima data a plans si nu mi-am dat seama de la ce. La inceput parea burtica apoi nush. Si daca sta fara sa maraie/planga si o pun in patut da isteric din maini si din picioare. Cred ca a slabit 1kg la cat s-a agitat azi. Si in casa si afara si in brate si pe umar si pe burtica si in patut.. E de nemultumit

 

Si apropos, contagiunea nu e numai de la mama la bebe ci si invers. Cand e asa ma apuca si pe mine o neliniste ciudata

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...