Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

Maeve, suntem bine, multumim frumos.

Maria tot la puseu, atarnata de sanii mei ziua intreaga, ieri a dormit doar 2h. Am sunat-o ieri pe Rox D.in disperare de cauza, sanii erau fleasca si ma gandeam ca poate are altceva. Mi-a zis ca e normal, neavand pauze intre supturi. era logic, dar c, logica mea disparuse cu desavarsire. A, 1 kk chiar si la 10 zile la copiii alaptati, mi-a zis ca e normal. Stiu ca voi fetele cu copilasi mai mari va confruntati cu asta.

Toma tot gelos si pur si simplu lipit de noi cand suntem numai noi 3. Stiu pe dinafara cel putin 20 cantecele gen twinkle, twinkle, ba ba black ship, the wheels on the bus :)))))

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Bobitza , Lorand a facut la fundulet si i-au urcat pe oute. Am incercat cu bepanten si crema de galbenele dar fara rezultat. Si atunci i-am dat cu crema pt bebelusi dela babylove din DM cu zinc. E ffff buna, peste noapte i-au trecut. Dermatoloaga a zis ca sunt f bune cremele cu zinc. De atunci umai aia o folosesc la fundulet. Avea bubite nu era oparit.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bubulina eu mananc de toate, inclusiv fructe si legume.

 

E adevarat ca de cate ori am baut berea cu lamaie facea kk, dar nu ma pot tine zilnic de bere. Plus ca nu functioneaza dupa prima, tre sa beau azi si maine ca sa faca maine...ceva de genul. Si ce sa fac: sa beau zilnic cate 2-3???

 

Si Denisa mi-a fost la fel...o fi avand laptele meu ceva... [batcap]

ele, dar tu esti ok cu iesitul afara?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am si eu cr cu zinc de la klorane, am si Sudocrem... Dar sa o dau pe fatza??!

 

Daca e de la soare cum i-au iesit la ceafa? De la transpiratie?

 

Mor de teama si nu stiu ce sa fac...

 

O sun pe pediatra poate ma ajuta asa...

 

 

Ingerasul meuuuu... Ea pare ok, nu o dor ca nu plange dar nu pot sta linistita eu cand o vad asa:(((((

 

 

Alex, am iesit pana in pranz.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...