Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ama tu arati super si eram sigura ca asa si esti!!

Ca esti nemultumita, te inteleg!!

 

De la burta in jos e si pb mea..dar din cate am observat la sport ma dor oasele bazinului..deci clar nu s-au asezat inca.

Tu ai avantajul (sau nu) ca te poti infometa. Eu risc prea mult daca as face asta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetelor!

 

Mocanita, zici ca vineri faci comanda? Sa-mi zici atunci si iti dau linkurile cu produse.  [flo2]

 

Ama, ai incercat sa-i pui caciulita afara? Nu din casa ca poate ii e cald si de aia se supara...

 

Moko, ce dulce e bebelina, aveti si voi gropita in obraz? Deci in primele zile se fac poze faine la bebei, din alea ca pe net. [:D] Mie mi se par urati in primele zile, dar probabil prelucreaza fotografiile. 

 

Am o prietena care are o grasuna dulce, a tot fotografiat-o cand era mica, bebe. Sa vad daca gasesc o poza de a ei...

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata.

Si bebelina mea plange mai rau seara. Este de la oboseala sigur .... plus ca daca mai este combinata si cu vreo durere de burtica sau vreun episod de colici ... iese rau . Important este sa ne pastram calmul atat cat putem .

Treaba cu simtitul agitatiei sau oboselii la persoanele de langa el este valabila doar daca ne exprimam cumva fizic ... zgomot , expresii ale fetei mai ciudate 

 Dupa o zi in care poate nu a reusit sa se relaxeze printr-un somn odihnitor ... seara ... organismul lui fragil nu prea mai face fata anumitor stimuli . Pana si un adult ar face urat ... doar ca noi putem oarecum sa ne controlam . Exista bineanteles si exceptii ... dar cred eu , destul de putine . Ar mai fi o varianta dar nu sunt pe deplin convinsa de ea .

Parerea mea.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor sunt praf, vreau cafea intravenos [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]  nu stiu ce il supara, dar nici macar noptile nu mai doarme. Stau toata ziua cu el in brate ca dc il pun jos incepe agitatia.  azi noapte a adormit pe la 10 si jumatate si la 12 a inceput iar cu plansul. A adormit pe la 1 la mine in brate, la 4 m-am trezit amortita de nu mai stiam de mine. Pana la 5 a stat iar treaz si dupa aia a dormit pana la 7. Acum il astept iar sa adoarma

 

Ama, dupa ce bagi sport o sa fii super hot. Vreau si eu inaltimea voastra. Tb sa va pun poze cu mine ca sa va simtiti si voi bine [:-)))]  [:-)))]  [:-)))]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Maria, vorbeste! Ca am si eu pitici ca si voi. Eu am plecat de la 53kg la 1.73m... Deci prin diferential e acelasi lucru. Am zis ca we asta imi cumpar si eu cantar. Sa ma torturez

 

Doxy, uite ca asta nu am incercat. De dimi am reusit sa ii pun cu scandal minim. Vreo 3 "oa" si putin dat din cap si gata

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata fetelor

 

happy vrei sa nu mai vorbesc nici eu cu tine..? waw ce bine arati ..dar te cred tpoate avem frustrarile noastre..

 

de delia T mai stiti ceva , in ultimul mesaj zicea ca nu se simte prea bine..

 

aseara si noi am avut concert ...plus pitica mea este in GREVA !!! dar japoneza caci nopatea suge ziua ne razboim la san , trage o data si incepe si urla...sper sa nu o tina prea mult !!!

 

codrutabrustur.blogspot.com/.../greva-suptuluicopil-de-cateva-luni-nu.ht...‎

 

 

moko sa-ti traiasca scumpetea..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...