Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Eu acum mananc si fara sa-mi fie foame [batcap] . Iarasi ma repet- urasc alaptarea!! [alcool]  Si se spune ca alaptarea te ajuta sa slabesti. Nu stiu cum...

Happy, esti "enervanta" si slaba [:-)))]

 

Elena, pai prioritatea sunt banii - fara venitul lui Cosmin, cat era nu prea mai imi permit. Si Raul va merge la gradi, deci teoretic, pana la 4 sunt doar cu Luca acasa, exceptand cand se va imbolnavi, dar atunci o chem pe mama sa ma ajute.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Paula eu ti-am zis ca la Denisa m-am umflat 10 kile in alaptare. Nu luati asta de buna.

Din cauza programului de munca , mananc relativ putin..dar stau cu apa dupa mine.

Ajung acasa la 2.30 si pap pe la 3 iar seara nu mi-e foame. Eventual mananc ceva usor.
Asta nu inseamna ca la cantar se vede ceva...nik. [batcap]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ama, ma recunosc vinovata [soricel] Ca imi place contrastul, si la mine imi place. Eu am fost vopsita in mai multe culori - blond (nu f deschis, dar blond), roscat, ciocolatiu si cel mai mult imi place cand sunt ciocolatiu. Ce ma enerveaza ca pe parul meu nimeni nu reuseste sa prinda o ciocolata fara tente de roscat. Tb neaparat sa ma duc sa ma vopsesc inainte de botez. Si dupa botez sa ma tund mai scurt, ca am foarte multe fire razlete de la cum mi s-a regenerat parul in sarcina. A inceput sa imi cada parul, nu mult, cant normala, dar imi placea cand nu imi cadea

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!

 

Ama cum e fata??

Eu sunt tare suparata ..ca inca nu stiu ce are seara. [smulgpar]

Cu ce gresesc de urla asa in bratele mele?? [fri]

Ele, la noi a tinut 3-4 seri, era exact inainte de a pleca la mare, chiar ma gandeam ca s-a terminat cu cumintenia fetei. Sper sa se limiteze si fata voastra la 3 seri. 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...