Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Ama eu nu ma mai joc cu tine!  [soricel]

Si eu is cu dulceata in fata  [batcap]  ca n-aveam nimic dulce la cafea.

 

Oxi, imi plac gropitele in obrajori. Leti are in ambii, dar cel mai mult in partea dreapta. Ma gandesc daca s-or pastra si cand mai creste. Cica soacra-mea a avut gropite cand era tanara.

 

Cred ca Leti va fi opusul lui Rares. Grasuna, bruneta si cuminte [:D] Si are sanse sa fie si creata, daca ii seamana soacra-mii.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ele, la noi a tinut 3-4 seri, era exact inainte de a pleca la mare, chiar ma gandeam ca s-a terminat cu cumintenia fetei. Sper sa se limiteze si fata voastra la 3 seri. 

Oxana eu sunt suparata ca numai la mine face asa. Si ma mustra constiinta. Poate o sa creada ca soacra ii e mama. [fri]

fetele cu bone si cu mame care v-au ajutat..se poate intampla asa ceva???

Poate e tampita intrebarea, dar pe Denisa am crescut-o singura, acum situatia e alta.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oxana eu sunt suparata ca numai la mine face asa. Si ma mustra constiinta. Poate o sa creada ca soacra ii e mama. [fri]

fetele cu bone si cu mame care v-au ajutat..se poate intampla asa ceva???

Poate e tampita intrebarea, dar pe Denisa am crescut-o singura, acum situatia e alta.

Ele, cred ca e suparata pe tine ca mergi la servici  [:-)))] . Glumesc, evident...

 

Ele, avem niste prieteni care sunt foarte ocupati cu munca (afacere proprie) si bunica le-a crescut fata. La un moment dat ii zicea mama la bunica. Dar nu e cazul tau, ca tipa aia lipsea cu saptamanile de acasa, nu avea de ales, ea tinea casa. Oricum, fetita lor a crescut bine merci, bunica-sa a invatat-o multe, a avut rabdarea pe care noi astea tinere nu o avem. SI fetita o iubeste mult pe maica-sa, s-a obisnuit cu lipsa ei, stie ca asa e situatia.

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ele eu cred ca esti stresata fara sa-ti dai seama cat de tare , iar irinuca te simte , chear daca la exterior pari si crezi ca esti calma , toate gandurile astea , inclus cele care le asezi aici in spatiul virtual te consuma..sunt un factor de stres iar piticii astia asa au niste radare puternice..tot simt..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...