Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

Delia la mine jetul vine dupa 3-4 min de supt. Eu vad ca mulg zilnic. muuu!! [:-)))]

E posibil sa il deranjeze jetul, dar nu e solutie sa ne mulgem la inceput.

citeam pe net si solutia e sa stea ei pe burta noastra si sa suga, contra gravitatiei. Sau cand sunt adormiti, sau in wrap

o sa incerc variantele

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

Neata!!

 

Ama arati superrr!!!

Olimp, Oxana ms de raspuns deci trebuie sa astept sa iasa puroi apoi mai dureaza pana se vindeca. Ma enerveaza cand o vad asa mare umflata si plina de puroi mai ales ca sambata avem botezul. Dar oare il doare? La baie mana stanga nu o intinde ca pe dreapta.....o sa o intreb si pe doc.

Bobitza ma bucur ca a trecut iritatia. 

Ama u LP cu ce il faci cu apa plata? De care? Am vazut ca exista apa plata de la Humana oare o fi buna?

Patrick are greva somnului :)). Doarme maxim o ora apoi sta treaz 3 ore. Nu plange sta si rade cand se plictiseste papa si iar doarme o ora. Nu prea pot sa fac mare lucru daca sta treaz si e singur plange daca stau langa el nu neaparat sa vb cu el sta cuminte.

Cu kg eu am in continuare 66 vreau sa ajung macar la 55. Incerc si eu cu infometarea sa vedem ce iese :D

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, la kg suntem exact la fel [:-)))]. Eu dieta nu am cum sa tin, asa ca astept liber la sport

 

Delia, si eu am incercat asta azi de dimineata, dar nu mi-a iesit. Tot isi ridica capul si nu am avut cum sa-l conving sa suga, asa ca mi-am invins lenea si m-am ridicat la verticala

 

Oare Alina ce mai face cu Monti? Cum s-o impaca Monti cu alaptatul?

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

si la mine vine laptele jet , dar pana acum nu i-a pasat..acum s-a trezit ????

 

noi iar suntem in greva Japoneza..i-am dat sa pape cu galagie , urlete . cat a mancat treaba ei...la masa urmatoare poate va manca mai bine...

 

dana o sa treaca si bubita..nu cred ca ii doare..sper..

de stat ziua treaza si ilinca sta foarte mult treaza..macar nopatea serveste..

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...