Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Stelute fericite de iulie august 2013 (2)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 511
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Posted Images

am ajuns. i-a pus si lui Sami plasture desi aici nu se mai poarta, doctoritza spune ca multor copii le face bine. il schimbam luni si joi si atunci facem baie miercuri si duminica la pranz si atunci scoatem plasturele. e ok, se potriveste la programul nostru ca ii rest oricum ii facem "baie" ca la pisicutze. mi-a dat si ceva picaturi ptr flora intestinala ca sa-l ajutam sa nu se mai chinuie atat cu burtica, sa vedem rezultatele.

si a recomandat calm mult mamicii ca e ok si nu ies matzele pe acolo [:)] s-a distrat ca ma stie deja de 6 ani si se gandea ca am luat-o oleaca pe aratura.

so...m-am linistit. astept sa se trezeasca praslea care culmea n-a scos un mac la ea sa-l hranesc si sa mergem la farmacie sa comandam medicamentele.

sapt. viitoare vineri mergem la control de sold, masurat, cantarit, verificat iar reflexe si tot tacamul.

Editat de
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

 

Monicaa, bafta la dr! E stresanta rau hernia la aspect dar nu e mare belea. Noi deja ne-am obisnuit si cu imaginea ei, cat o lasam sa respire 2-3 zile, si cu plasturele. E mai incomod ca nu ii putem face baita decat pe bucati...

deci pe mine ma ia cu lesin cand vad umflatura aia. si mai ales cand imi urla la schimbat si o vad cu iese si mai tare..brrrr. na acum nu o mai vad decat miercuri si duminica. [:)]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...